Yerli Girişim Yeşil Paket Yatırım Turunda

Yeşi

Tamamen elektrikli araçlar ile fosil yakıt kullanmadan, karbon salınımı olmadan, gürültü kirliliği yaratmadan tamamen çevreci bir şekilde gün içi teslimat hizmeti sunan Yeşil Paket, 55 Milyon TL değerleme üzerinden yatırım turuna çıktı.

%100 elektrikli araçlar ile çevreci bir şekilde gün içi teslimat hizmeti sunan yerli girişim Yeşil Paket yatırım turunda. 55 milyon TL değerleme üzerinde yatırım turunu başlatan Yeşil Paket, enerjisinin tamamını yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlayarak doğa dostu bir hizmet sunmakta.

Kitle fonlama platformu olan Fongogo üzerinden kitle fonlama kampanyasını başlatan Yeşil Paket, girişiminin %12.7’lik kısmı için toplam 8 milyon TL yatırım arayışında. Kampanya sürecinde 7 günde %70’e ulaşarak 115 yatırımcıdan toplam 5.5 Milyon TL üzerinde fon toplandı.

Gamex

Yeşil Paket

Girişimin elde ettiği yatırım ile 6 aylık sürede Antalya ve 3 yeni şehre açılarak büyümeye devam edeceklerini açıklayan kurucu Kaan Murat AYVAZ, Yeşil Paket’in 3 sene içerisinde 30 şehre ulaşarak Türkiye’nin en önemli lojistik girişimleri arasında yer alacağını açıkladı.

Araçlarında kullanılan tüm bataryaların üretimini kendi bünyesinde gerçekleştiren Yeşil Paket yakın zamanda Yeşil Batarya isminde yeni Spin-Off girişim haline getireceklerini belirttiler.

Yeşil Paket Hakkında:

Yeşil Paket Lojistik Limited Şirketi 2022 yılında Isparta şehrinde faaliyetlerine başlamıştır. Geleceğe dönük yeni nesil lojistik servisi oluşturmak adına kurulan Yeşil Paket, egzos salınımı olmayan, gürültü kirliliği yaratmayan, fosil yakıt kullanmayan elektrikli araçları ile son km paket teslimatı yapmaktadır. İhtiyaç duyduğu enerjisinin tamamını ise yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlayarak geleceğimizi koruyan, doğa dostu bir hizmet sunmaktadır.

Süper App MEMOTIVE, 4 Milyon Dolar Değerleme Üzerinden Yatırım Aldı” içeriğimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

16-23 Eylül 2023 Yatırım Alan Girişimler” raporumuzu incelemek için tıklayınız.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #YatırımHaberleri İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsini

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.