/

İyi ki Vakfı, 2024 için proje çağrısı yaptı!

İyi ki Vakfı

Toplumsal fayda yaratmak hedefiyle yola çıkan İyi ki Vakfı, 2024 yılı için proje çağrısı yaptı.

Dünyamızın hızlı, etkili ve güvenilir çözümlere olan ihtiyacın farkında olan ve bu bilinçle Türkiye’nin filantropi, etki yatırımı ve stratejik bağış yönetiminde referans noktası olma hedefiyle yola çıkan İyi ki Vakfı, 2024 için girişimlere proje çağrısı yaptı.

İyi ki Vakfı, Tohum, erken ve ileri aşamada sosyal girişimcileri (bireysel ya da kurumsal başvuru olabilir), “yeni” projeleri hayata geçirmek isteyen ve sosyal girişimciliği destekleyen STK’ları (inceleme değerlendirme sonrası) “İyi ki Vakfı Destek Programı’na katılmaya çağırıyor.

İyi ki Vakfı

Sosyal girişimcilerin yaratıcı projelerini hayata geçmelerinde yardımcı olacak bu program, maddi desteğin yanı sıra mentorluk ve eğitim imkanları sunuyor.

İyi ki Vakfı Destek Programı’na katılmak için tek yapmanız gereken ön başvuru formunu doldurmak. Proje başvuru formları sadece ön başvuru yapanlara gönderilecektir. Programa son başvuru ise 31 Aralık 2023!

İyi ki Vakfı Hakkında:

İyi ki Vakfı

İyi ki Vakfı, dünyamızın hızlı, etkili ve güvenilir çözümlere ihtiyacı var. Bu bilinçle Türkiye’nin filantropi, etki yatırımı ve stratejik bağış yönetiminde referans noktası olma hedefiyle yola çıktı. Döngüsel ekonomi, eğitimde eşitlik, temiz enerji, akıllı şehirleşme, akıllı tarım ve kadınların güçlendirilmesine öncelik veren İyi ki Vakfı’nın misyonu ise fikir-tohum aşamasındaki sosyal girişim projelerini ve vakıf-dernek çalışmalarını ölçmek, geliştirmek ve fonlamak. İyi ki Vakfı, Türkiye’nin ve dünyanın iyiliğine adanmış tüm fikir, destek ve projelere açık!

Bilgi ve Deneyimlerini Aktarmak Üzere Davet Edildiği EdCrunch Konferansında “En İyi Konuşmacı” Ödülüne Layık Görüldü!” haberimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.