Dijital Pazarlama Yapanlar için Akıllı Öneriler Veren Sistem: Grower

Dijital Pazarlama Yapanlar için Akıllı Öneriler Veren Sistem: Grower

SEO, sosyal medya ve reklam yönetimi yapan pazarlama uzmanları ve firmalar için pazarlama verilerini entegre ederek akıllı görevler ve yönlendirmeler alabileceğiniz Grower, kullanıcılar ile buluşmaya başladı. 

 

Gamex

2023 başında geliştirilmeye başlanan Grower sistemi Google Analytics, Google Search Console, Instagram ve Meta Ads gibi pazarlama verilerinin olduğu sistemler ile entegre olup sektörü, rakipleri analiz ederek hangi aksiyonu ne zaman almanız gerektiğini belirliyor ve ekibinize nasıl yapılacağının açıklandığı görevler, uyarılar, bildirimler tanımlıyor. 

 

SEO için Analizler, Akıllı Görevler ve İçerik Briefleri Oluşuyor

seo2 1

SEO çalışmaları yapanlar için otomatik olarak rakipleri bulan, potansiyel büyüme alanlarını ya da anahtar kelimelerini gösteren analiz sayfasının yanı sıra içerik önerileri bölümünde Grower algoritması tarafından her ay yazılması gerektiği ön görülen 10 adet içerik için arama niyetinden başlık, alt başlık yapılarına, site içi linkleme önerilerine kadar SEO ekiplerinin doğru ve hızlı şekilde içerik üretebileceği akıllı briefler oluşuyor. 

 

Grower’ın SEO bölümü içerisinde “rakipler ne yapıyor” alanı da bulunuyor. Bu alan içerisinde incelemek istediğiniz rakibi yazdığınızda sistem hızlı bir şekilde rakibin organik trafik aldığı anahtar kelimeleri ve reklam verdiği kelimeleri sunuyor.

 

Sosyal Medya için Fikir Veriyor, Planlama Yapmanı Sağlıyor, Trendleri Gösteriyor

Dijital Pazarlama Yapanlar için Akıllı Öneriler Veren Sistem: Grower

Grower’ın sosyal medya sayfasında ise Grower algoritması ile yapay zekanın birlikte çalıştığı harika alanlar var. İstediğiniz an işiniz için sosyal medya fikirleri üretebiliyor, Instagram, LinkedIn gibi platformlarda planlayabiliyor, analizleri ve büyüme verilerini görebiliyor ve sektörünüzü anlık takip eden sistemi ile sektördeki trendleri ve gelişmeleri gözlemleyebiliyorsunuz. 

Reklam Yönetimi için Akıllı Öneriler Sunuyor

Instagram, Facebook veya Google gibi mecralarda reklamlar veriyorsanız Grower sistemi kampanyalarınızın iyileştirilmesi için otomatik öneriler veriyor, reklamlarınız ile ilgili olan gelişmelerde size uyarılar, bildirimler gönderiyor ve yönlendirmeler yapıyor.  

Dijital Pazarlama Yapanlar için Akıllı Öneriler Veren Sistem: Grower

Pazarlama Verilerinizi Bilen ve Yol Gösteren Yapay Zeka Botu: Growbot

Grower içerisinde algoritmanın ve pazarlama verilerinin Chatgpt ile birleştiği Growbot alanı da eşsiz bir pazarlama geliştirme deneyimi sunuyor. Firmanızın web site trafiğini bilen, Instagram gelişmesini takip eden, reklamlarınıza, sektörünüze hakim olan yapay zeka botu sayesinde anlık öneriler alabilir, pazarlama ile ilgili durumunuzu sorabilir, rakiplerinizle kıyaslama yapabilir, istediğiniz an raporlama alabiliyorsunuz. Yepyeni bir pazarlama botu deneyimi sunan bu bölüm içerisinde SEO, sosyal medya ve reklam yönetimi çalışmalarınızda çok hızlı kararlar ve aksiyonlar alabilirsiniz. 

Dijital Pazarlama Yapanlar için Akıllı Öneriler Veren Sistem: Grower

Ajanslar ve Freelancerlar için de  İşler Kolaylaşıyor

 

Dijital pazarlama ajansları ve freelancerların kendi logoları ile otomatik raporlama alabileceği, ekiplerini takip edebilecekleri, görevler verip müşterilerine tek panelde yaptıkları işleri anlatıp gösterebilecekleri özellikleri ile de Grower pazarlama işlerini kolaylaştırıyor. 

10 Kişilik Pazarlama ve Ürün Geliştirme Tutkunu Bir Ekip Geliştiriyor

 

Ocak 2023’den bu yana ürünün ilk versiyonunu tamamlayan Grower ekibi 300’den fazla kullanıcının da kapalı beta olarak sistemi deneyimlemesini sağladı. Grower’ın kurucu ortağı Barış Korkmaz yaptığı açıklamada,

 

“SEO, sosyal medya ve reklam yönetimi yapan herkes için iş kolaylaştırıcı ve tüm süreçleri hızlandıran bir araç geliştirdik. Hayalimiz pazarlama dünyasında çalışan herkesin hayatını kolaylaştırmak ve tüm bu süreçlerde yaşanan zorlukları, bilgi eksikliklerini ortadan kaldırmak. Yaklaşık 8 aydır ürünümüzün ilk versiyonunu ekibimiz ile birlikte tamamladık ve önümüzdeki dönemde geliştireceğimiz özellikler için de son derece heyecanlıyız. Yakın gelecekte yapay zekanın ve Grower algoritmasının birleştiği harika özellikler sunmak için çalışıyoruz.”

 

“Semrush, Moz, Agency Analytics gibi araçlar hali hazırda dijital pazarlama yapanlar tarafından kullanılıyor ve biliniyor fakat bu araçlar sadece verileri göstererek uzmanlar için analiz imkanı veriyor. Grower olarak rakiplerden ayrıldığımız nokta tüm verilerden aksiyonlar üreterek kullanıcılara neyi, ne zaman, nasıl yapacağını tarif etmek ve yol göstermek. Bu yönümüzle bu araçların hiç ulaşamadığı kitlelere ulaşabileceğimize ve rekabetçi bir pazarda kendimize eşsiz bir alan oluşturacağımıza inanıyoruz.” 

Önümüzdeki dönemde yatırım turuna çıkmayı hedefleyen Grower, reklam yönetimi araçlarını geliştirmeyi ve freelancerlar için daha fazla özellik ekleyerek Avrupa pazarında da büyümeyi planlıyor.

Dijital Pazarlama için Akıllı Öneriler Veren Sistem Anlatım videosuna buradan ulaşabilrisiniz. 

 

*Bültenden Düzenlenmiştir.*

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.