Microsoft Teams Yapay Zeka Özellikleri

Microsoft Teams Yapay Zeka Özellikleri

Microsoft Teams’in yapay zeka yeniliği geldi. Gelen yapay zeka özelliği sayesinde artık arka plan dekore et özelliği, bir videolu görüşme sırasında arka plandaki dağınıklığı yapay zeka sayesinde toplanabilecek. Ayrıca ses izolasyonu ile birlikte artık sesiniz tanınarak diğer sesleri bastırabileceksiniz.

Microsoft Teams Yapay Zeka Özellikleri

Bu özellik 2024’ün ilk aylarında  Microsoft Teams Premium kullanıcılarına açılması bekleniyor. Şimdinin aksine efekt direkt bulunduğunuz ortamı dekore edecek. Bu anlamda özelliği bir artırılmış gerçeklik filtresi olarak tanımlamak mümkün. Özellik odanıza ağaçlar, süslemeler ve ışıklar yerleştirebiliyor. Ayrıca ses izolasyonu sayesinde artık toplantılarda arkadaki sesler bastırılıp sesinizin duyulması kolaylaştırılacak.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.