Google Haritalara Sosyal Özellikler Eklendi

Google Haritalara Sosyal Özellikler Eklendi

Google Haritalar, kullanıcıların ortak bir şekilde plan yapılmasını sağlayacak özelliğini sundu. Bu özellik sayesinde kullanıcılar mekan paylaşımı gerçekleştirebilecek, arkadaşlarıyla planlama yapmasını ve grup aktivitelerini oylayabilmesini sağlıyor.

Google Haritalara Sosyal Özellikler Eklendi

Bu özelliklerin yanı sıra yeni gelişmiş transit yol tarifleri ve emoji tepkilere kavuştu. Bu özellikler sayesinde şirket buluşmaları seyahatleri grup sohbetlerinden kendi platformuna taşımayı hedefliyor. Listeleme özelliğini güncelleyen Google Haritalar, kullanıcıların mekan paylaşımı gerçekleştirmesini, arkadaşlarıyla planlama yapmasını ve grup aktivitelerini oylayabilmesini sağlıyor.

Kurulan gruplarda kullanıcılar istenilen yerleri ekleyebilecek. Emoji ile eklenen yerlere oy verebilecek. Bu arada emojiler tepkiler, fotoğraf, video ve değerlendirmelerde de kendini gösterecek.

Özellik önümüzdeki haftalar bu özellik iOS ve Android sürümlerinde yerini alması bekleniyor.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.