Genç Başarı Eğitim Vakfı 5. kez “Model Organisation” Ödülünün Sahibi Oldu

Genç Başarı Eğitim

Junior Achievement Europe tarafından Avrupa’da 43 ülke arasında gerçekleştirilen değerlendirme sonucunda Genç Başarı Eğitim Vakfı 5. kez ‘Model Organisation’ ödülünü kazandı.

Genç Başarı Eğitim Vakfı, Junior Achievement Europe tarafından 43 Avrupa ülkesinin fayda yaratılan öğrenci, gönüllü ve mezun sayısı, ülke içinde uygulanan ulusal ve uluslararası programların etkileri, yönetim ve finansal süreçlerin değerlendirilmesi sonucunda sunulan ‘Model Organisation’ ödülünü 5. kez Türkiye’ye kazandırdı.

Model Organisation 2023 JA Europe Türkiye, her yıl Junior Achievement tarafından Avrupa Ülkeleri arasında yapılan çalışmalar, geliştirilen yeni programlar, erişilen öğrenci sayısı ve yaratılan etki üzerinden değerlendirmeler sonucu ödüllerini veriyor.

Genç Başarı Eğitim Vakfı Genel Müdürü Seçil Yıldırım Çelebi, beşinci kez ‘Model Organisation’ ödülünü kazanmanın gururunu yaşadıklarını belirterek şu sözleri sarf etti:

“Junior Achievement Avrupa ülkeleri içinde erişilen öğrenci, gönüllü ve mezun sayısı, sunulan programların etkililiği ve yönetim performansımız sonucunda ‘Model Organisation’ ödülünü 5. kez ülkemize kazandırmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yaptığımız çalışmalar ve yarattığımız etki ile JA Ülkeleri arasında Model Organisation ödülünü bu yıl da alarak, geleneğimizi bozmadık ve üst üste 5. kez ülkemize ödülle dönüyoruz. Bu başarıda emeği geçen bütün ekibimize, Yönetim Kurulumuza ve bizleri destekleyen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimi sunuyorum.”

Genç Başarı Eğitim Vakfı

Genç Başarı Eğitim VakfıGenç Başarı Eğitim Vakfı Hakkkında:

1999 yılında kurulan Genç Başarı Eğitim Vakfı, kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur. Genç Başarı Eğitim Vakfı, gençlerin girişimci zihin yapısına sahip olması ve iş yaşamına aktif katılımlarını sağlamak amacıyla, iş dünyası ile eğitim arasında köprü kurmaktadır. Vakıf, ilköğretimden üniversite son sınıfa kadar farklı yaş gruplarına yönelik, yaparak öğrenme temelli eğitim programları tasarlamakta ve uygulamaktadır. İş Dünyası, Genç Başarı Eğitim Vakfı tarafından geliştirilen ve uygulanan programlar içerisinde yer almakta, yapılandırılmış çalışmalar doğrultusunda öğrencilerle tecrübelerini, bilgilerini paylaşmakta ve öğrencilere mentorluk yapmaktadır.

*Bültenden Düzenlenmiştir*

Elon Musk’ın Çığır Açan “Beyin Çipi” Girişimi Neuralink Yatırım Aldı !” içeriğimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.