Dyson Zone, Müzik Dinlerken Temiz Hava Solumanızı Sağlayan Bu Kulaklığa Bayılacaksınız!

Dyson Zone, Gürültü Önleyici Kulaklık Kullanıcıların Temiz Hava Solumasına Olanak Sağlıyor

Dyson’ın tasarlamış olduğu Dyson Zone kulaklığı, kullanıcılarına kulaklığı taktıktan sonra temiz hava üfleyerek, müzik dinlerken temiz bir hava soluma deneyimini sağlıyor.

Dyson markası, 30 yıllık hava filtreleme deneyimi ve yüksek kullanıcı memnuniyetiyle alanında en uzman markalardan biri olarak bir yeniliğe daha imza attı. Dyson Zone isimli gürültü önleyici kulaklık ile kullanıcıların dikkatini bir kez daha üstüne çekmeyi başardı. Bu kulaklıkla Dyson, giyilebilir ürünlerin olduğu pazara ilk adımını atmış oldu. Üstelik bu kulaklığın en iyi özelliği hava filtreleyip kullanıcıların yüzüne temiz hava üflemesi değil. Aynı zamanda kulaklığın ses kalitesi de oldukça yüksek.

Gamex

Teknik özellikleri henüz tam anlamıyla açıklanmamış olsa da video ve resimlerle tanıtıldıktan sonra kullanıcıların çoğu heyecanlanıp bu ürünü beğendiklerini belirtti.

Dyson Zone’un ayrılan ve en önemli özelliklerinden biri de kullanıcının burnunu ve ağzını geleneksel bir maske gibi kaplaması fakat yüzüne herhangi bir temasta bulunmaması.

Projenin baş mühendisi Jake Dyson, şu şekilde açıkladı:

Hava kirliliği küresel bir sorundur. Gittiğimiz her yerde bizi etkiler. Dyson Zone bunun için mükemmel bir çözüm. Yalnızca “yüzünüze dokunmadan temiz hava” değil, “her yerde saf ses” sunuyor.

Dyson Zone gelişmelerinden ilk siz haberdar olmak için buradan kayıt yaptırmanız gerekiyor.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri İnstagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri Linkedin hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Serra Taş

Müzikten, spordan ve gezmekten keyif alan bir üniversite öğrencisiyim. Her gün yeni bilgiler keşfedip bu bilgileri paylaşmak, farkındalık yaratmak, insanların hayatlarına biraz olsun iyi bir şekilde dokunabilmek ise beni ben yapan motive kaynaklarım.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.