BlueSky Herkese Açık Hale Geliyor

BlueSky Herkese Açık Hale Geliyor

  BlueSky, herkese açık hale geliyor. Bildiğiniz üzere X eski adıyla Twitter, Elon Musk’a satıldıktan sonra Twitter’ın kurucuları merkeziyetsiz bir şekilde kurduklarını iddia ettikleri BluesSky’ı tanıtmıştı. Platforma girişler sadece davetiye ile olabiliyordu. 

BlueSky Herkese Açık Hale Geliyor

Gamex

Platform şimdiden 2 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda. Şimdi ise platform herkese açık bir web ara yüzü eklemek üzere. Şirket hali hazırda beta sürümüne kayıt olmak isteyenlere e-posta üzerinden davetiye göndermeye başlamıştı. Platform yakında halka açık bir hale gelecek. Bu da artık, büyük şirketlerin, yayın platformlarının burada daha aktif olabileceği ve Bluesky’ın gerçekten X’e tam anlamıyla rakip olabileceği anlamına geliyor.

Bluesky’ın büyümesinin önündeki en büyük engellerden biri de insanların oturum açmadan gönderilerin bağlantılarını görüntüleyememesi ve oturumun sadece davetiye ile açılabilmesiydi. Şirket blog yazısında bunu genel web ara yüzü ile hafifleteceklerini belirtti. Ayrıca bu ara yüz bu ayın sonunda kullanıma sunulacak.

Şirket geçtiğimiz temmuz ayında 8 milyon dolar yatırım almıştı.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.