Walkers, Yürüyüş Ligini Başlattı

Walkers Yeni NFT Serisini Duyurdu

Walkers bir adımsayar girişimi. Girişim gün içerisinde attığınız adımları sayıyor ve gün sonunda bu adımları Walkers Point’e (WP) çevirebiliyorsunuz. Bu WP’lerle markalardan indirim kuponları kazanabiliyorsunuz. Ayrıca isterseniz girişimin sizin için hazırladığı NFT’lerden alabiliyorsunuz.

Gün içerisinde attığınız her adım kadar aynı zamanda bağış yapabiliyorsunuz. Ayrıca bu bağışlar adımlarınızdan eksilmiyor.

 

Walkersta Yürüyüş Ligi Başladı 

Walkers, Yürüyüş Ligini Başlattı

Walkers şimdi ise yürüyüş ligini başlattı. Yürüyüş ligi nedir:

Uygulamayı açtığınızda Konsol adımına gittiğinizde Lider Tablosu sekmesi altında Genel ve Takımlar olmak üzere 2 kategori bulunmakta. Genel Kategorisine Her Walkerslı aktif olarak yer alabiliyor ve bu kategoride ilk 20’yi görebiliyorsunuz. Eğer bu kategoride ilk üçe girerseniz lig bittiğinde WP veya başka ödüller kazanıyorsunuz. Takımlar Kategorisinde ise sadece kurumsal firmalar dahilinde olabiliyorsunuz. Yani kurumsal firmanızla birlikte bir takım oluşturarak buradaki ligde de yarışabilirsiniz. Yarışan takımlardan lig sonunda ilk 3 takımın her üyesine WP puanları veya başka ödüller hediye edilir.

Ödüller Genel ve Takımlar olarak 2 ye ayrılıyor. Her sezon farklı ve şaşırtıcı ödüllerle karşınızda olacağız ve sezon bitiminden 24 saat içinde ise ödüller direkt olarak dağıtılıyor.

Daha fazla bilgi almak için [email protected] üzerinden Walkers’a ulaşabilirsin.

 

*Bültenden Düzenlenmiştir.*

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.