/

Swan Yatırım Aldı

Swan Yatırım Aldı

  Swan, 40 milyon dolar yatırım aldı. B serisi yatırım turu Lakestar liderliğinde şirketin eski yatırımcıları Accel ve Creandum katılımıyla gerçekleşti. 

Swan Yatırım Aldı

Gamex

Swan Nedir? 

Swan, gömülü finans/bankacılık (Embedded banking) çözümleri sağlayan bir girişim. Şirket toplamda 58 milyon dolar yatırım almış oldu. 2019 yılında Nicolas Benady, Nicolas Saison ve Mathieu Breton tarafından kurulan bir girişim. Girişimin ana görevi, diğer şirketlere finansal ürünler eklemelerini ve ödeme hesapları oluşturmalarını sağlayarak gömülü bankacılık hizmeti sunmak.

Swan, ödeme hesapları oluşturuyor ve bu hesaplar için bireysel IBAN’lar sağlıyor. Ayrıca hem fiziksel hem de sanal kartlar oluşturabiliyor. Apple Pay ve Google Pay ile uyumlu kartlar.

Şirket çalıştığı 100 marka içinde Carrefour, Pennylane, Alma, Agicap, Factorial ve Expensy gibi şirketleri barındırıyor.

 

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #YatırımHaberleri İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.