Startup Idea Yarışması Başvuruları Açıldı

Startup Idea Etkinliği Başvuruları Açıldı

Üsküdar Üniversitesi Brain Park ve YTÜ Startup Center desteğiyle birlikte düzenlenen yarışmamız sizler için başlıyor! Hayallerinize bir adım daha yaklaşmanız için fırsat sunuyoruz.

 

Gamex

Yarışmamız, yenilikçi fikirleri olan girişimcilerin projelerini hayata geçirmeleri için destek sağlıyor. Girişimciler, yaratıcılıklarını ve yeteneklerini sergileyerek birbirinden özgün projelerini bizimle paylaşacaklar.

Startup Idea Etkinliği Başvuruları Açıldı

Başvuruların son tarihi 22 Nisan 2023. Başvurularınızı formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sonrasında seçilen adaylar, sunumlarını bizimle paylaşarak projelerini detaylandıracaklar.

 

Yarışmamızın jürisinde yer alan deneyimli girişimciler, katılımcıların projelerine yön vererek, hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olacaklar.

 

Yarışmaya katılan girişimcilerimize birçok fırsat sunacağız. Kazanan projelerin sahipleri, ödüllerin yanı sıra işbirliği yapacakları destekçilerimizden de faydalanacaklar.

Startup Idea Etkinliği Başvuruları Açıldı

Hayallerinizi gerçekleştirmek için hazırsanız, yarışmamıza katılım için son tarihi kaçırmayın! Buradan ulaşabilirsiniz.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Girisimpedia Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.