Pitch Challenge İzmir’de

Pitch Challenge’da 50 Girişim 20’nin Üzerinde Yatırımcı ile İzmir Karşıyaka’da bir araya gelecek!

Pitch Challenge yenilenen yaklaşımı ”Go to Market Event for Startups” ile 23 Mayıs Salı günü Karşıyaka Belediyesi Kolektif Girişimcilik Merkezi’nde!

Gamex

Karşıyaka Belediyesi Kolektif Girişimcilik Merkezi, TEB ve Geometri Melek Yatırım Fonu iş birliğinde; çalıştığı alan, bulunduğu aşama fark etmeksizin, erken aşama teknoloji girişimleri Pitch Challenge’da potansiyel kullanıcı, müşteri, paydaş ve yatırımcılara sunum gerçekleştiriyor!

Pitch Challenge | İzmir | Go to Market Event for Startups

2 Dakikalık Startup Sunum Yarışması

50 Girişim, 20’den fazla Yatırımcı

23 Mayıs Salı, 17:30 – 20:30, Karşıyaka Belediyesi Kolektif Girişimcilik Merkezi

Pitch Challenge

Pitch Challenge’da 50 girişim, melek yatırımcı ve iş insanlarından oluşan toplam 30 kişilik jüriye iki dakikalık sunumlarını yapma fırsatı yakalıyor!

Gerçekleşen her sunum sonunda jüri üyeleri tüm katılımcılara açık şekilde girişimlere 7 ile 10 arasında puan verecek ve soru cevap için ayrıca bir süre ayrılmayacak olup finale kalan girişimlerin sunumları tekrar dinlenildikten sonra kazanan girişim Pitch Challenge’ın şampiyonu olacaktır.

İlgili herkesin katılımına açık olarak düzenlenen Pitch Challenge’ın ücretsiz davetiye formu: https://lnkd.in/dewNiebJ

Etkinliğe katılımın yanı sıra sahnede girişim sunumunu gerçekleştirmek isteyen girişimcilerin Formu doldurması yeterli olacak ve formu dolduran tüm girişimlere iki gün içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Pitch Challenge’da Sunum Gerçekleştirmek İsteyen Girişimler İçin Başvuru Formu: https://lnkd.in/djSZAT9e 

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.