Obilet Rezervasyonları Tek Çatı Altında Topluyor

Obilet Rezervasyonları Tek Çatı Altında Topluyor

  Dünyanın en çok ziyaretçi alan ilk 10 seyahat biletleme platformundan biri olan yerli girişim Obilet.com, otobüs-uçak ve feribot biletlemesinden sonra sunduğu hizmetlere araç kiralama ve otel rezervasyonunu da ekledi. Obilet.com, tek çatı altında topladığı 5 hizmeti bir arada sunan dünyanın sayılı platformlarından biri oldu.

Obilet.com, otobüs, uçak, feribot biletlemesi olarak verdiği hizmetlerini araç kiralama ve otel rezervasyonu ile genişletiyor. Bu gelişmeyle birlikte kullanıcılar seyahat ve turizm sektörünün farklı alanlarındaki ürünlere Obilet web sitesi ve mobil uygulamaları aracılığıyla tek çatı altından ulaşabilecek, iptal-iade-değişiklik taleplerini tek tıklamayla gerçekleştirebilecek.Kullanıcılar, Obilet’in düzenlediği kampanyalardan da faydalanma imkânı bulacak ve geçmiş seyahat-konaklama işlemlerine tek yerden ulaşabilecek.

Obilet Rezervasyonları Tek Çatı Altında Topluyor

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Obilet.com CEO’su Yiğit Gürocak, “Dünyada bu 5 hizmeti bir arada sunan çok az sayıdaki online seyahat-turizm platformundan biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Kullanıcılarımız artık yolculuklarında kara-deniz-hava yolları ile toplu ulaşım alternatiflerinin yanı sıra son yıllarda büyük gelişme gösteren araç kiralama hizmetlerine ve çok geniş otel konaklama seçeneklerine ayrı ayrı uygulamalar edinmelerine gerek kalmadan tek kanaldan ulaşabilecek. Biz de Obilet olarak kullanıcılarımızın hem özel kampanyalarla hem de 7/24 kesintisiz müşteri destek hattımızla yanında yer almaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Araç Kiralama işlemlerinde ilave komisyon yok!

Obilet kanalları aracılığıyla araç kiralayan kullanıcılar Türkiye’nin dört bir yanındaki geniş firma ve araç seçenekleri arasından seçim yaparak, piyasadaki en uygun fiyatlarla ilave bir komisyon ödemeden faydalanabilecek.

Obilet Rezervasyonları Tek Çatı Altında Topluyor

 Otel Rezervasyonları ile Seyahat Biletlemesi aynı çatı altında 

Kullanıcılar seyahat planlamalarının en önemli bileşenlerinden biri olan konaklama ihtiyaçlarını da artık Obilet kanalları aracılığıyla karşılayabilecek. Türkiye’nin dört bir yanından binlerce otel seçeneğini kullanıcı dostu bir arayüzle kullanıcılarıyla buluşturan Obilet.com, kullanıcıların tercihleri doğrultusunda daha kolay ve güvenilir şekilde karşılaştırma yapabilmesi için gelişmiş bir filtreleme ve değerlendirme sistemi de sunuyor.

Obilet.com hakkında

İstanbul merkezli Obilet.com 2012 yılında kuruldu. Halen 350 çalışana sahip olan online seyahat bileti platformu Obilet.com, uluslararası danışmanlık firması Deloitte’un hazırladığı “Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nınEn Hızlı Büyüyen 500 Teknoloji Girişimi” ve TOBB’un hazırladığı “En Hızlı Büyüyen 100 Türk Şirketi” araştırmalarında yıllardır düzenli olarak en üst sıralarda yer alıyor. Obilet.com ayrıca dünyanın en çok ziyaret edilen ilk 10 online seyahat biletlemesi platformu arasında yer alıyor.

Bültenden düzenlenmiştir.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri İnstagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri Linkedin hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıkla

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.