Netflix Türkiye’den Abonelik Ücretlerine Yılın İkinci Zammı Geldi!

Netflix Türkiye’den abonelik ücretlerine yılın ikinci zammı geldi. Yılın ilk zammını ocak ayında yapan Netflix, eylül ayını es geçmedi.

Özellikle şifre paylaşım kısıtlama uygulamasından sonra Türk abonelerinden büyük tepki gören ve hızla abone kaybeden Netflix Türkiye, tek ekrandan görüntüleme özelliğine sahip temel plan abonelik ücretini 63,99 TL’den 99,99 TL’ye yükseltti. Gelen son zam ile en düşük ücretli Netflix aboneliği 99,99 TL oldu.

Netflix Türkiye

Eş zamanlı olarak en fazla iki ekranda görüntülenmeye izin veren standart plan abonelik ücreti ise 97,99 TL’den 149,99 TL’ye yükseldi. En fazla 4 ekranda görüntülenmeye izin veren Netflix’in en geniş kapsamlı planı olan özel plan abonelik ücreti ise 130,99 TL’den 199,99 TL’ye yükseldi. Yani Netflix Türkiye’nin en yüksek fiyatlı planı 199,99 TL’ye ulaşmış oldu.

Netflix Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre zamlardan sonra üye olan kullanıcılar, yeni fiyatlandırma sistemine tabi olacaklar. Mevcut üyeler ise eğer plan değişikliği yapmamışlarsa abonelik ücretleri değişmeden 30 gün önce Netflix Türkiye’den bir mail alarak bilgilendirilecekler.

Apple, Qualcomm 5G Modemlerini Kullanmaya Devam Edecek” içeriğimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.