/

Find Your Co-Founder İstanbul’da

StartupCentrum, Find Your Co-Founder etkinlikleriyle her ay olduğu İstanbul Startup ekosistemini buluşturmaya devam ediyor 🚀 

 

⭐Eğer siz de bir Startup’a dahil olmak istiyorum ve Startup ekosisteminde network edinmek istiyorum ya da Startup’ıma ortak/ekip arkadaşı arıyorum diyorsanız sizleri 6 Temmuz’da Bilgiyi Ticarileştirme Merkezine bekliyoruz.

Gamex

⭐Etkinlik, Girişim Haberleri, Girişimci Parkı, Let’s Scale Up, JCI Avrasya ve Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü partnerliğinde Bilgiyi Ticarileştirme Merkezinde gerçekleşecektir.

Girişimcilik ekosisteminden insanlarla tanışıp fikir alışverişi yapabileceğiniz bu etkinlik için kartvizitlerinizi ve sunumunuzu da hazırlayın. 🚀

 

Find Your Co-Founder İstanbul'da
  • Etkinliğe katılmak için kayıt formunu doldurun ve StartupCentrum profilinizi oluşturun.
  • Find Your Co-Founder’da toplamda 5 tane startup, sunum yapmak üzere kabul edilecektir.
  • Sunumunuzu [email protected] adresine gönderdikten kısa bir süre sonra StartupCentrum ekibi sizlerle iletişime geçecektir.
  • Startup sunumunuzu gönderirken lütfen mailde konuya “Find Your Co-Founder İstanbul Avrupa Yakası” yazmayı ve iletişim bilgilerinizi paylaşmayı unutmayın.
  • Kabul edilen startuplar, Startup sunumları vaktinde 5 dakika sunum ve 5 dakika soru-cevap yapacakdır.
  • Etkinlikte sunum yapmak için Startup sunumunuzu [email protected] mail adresine göndermeyi unutmayınız!

Katılım ücretsizdir 🚀

 

🔗Kayıt linki:👇

https://forms.gle/YW8R7KxaErHyhHWm9

🔗LinkedIn Event:👇

https://www.linkedin.com/events/findyourco-founder-stanbulavrup6948552650883756032/comments/

 

Etkinlik Akışı:👇

18:30 – 19:00 Kayıt-İkram

19:00 – 19:45 Speed Networking

20:00 – 21:00 Startup Sunumları

21:00 – 21:30 Free Networking

 

Etkinlik hakkında merak ettiklerinizi ve sorularınızı  [email protected] adresi üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

…..

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Fatma Koyun

Güncellenen dünyayı kendi değerlerim etrafında dizayn ederek her gün deneyim kazanmaya çalışan bir üniversite öğrencisiyim. Asıl maharetin bilmekten geldiğine inanırım ve buna paralel olarak da bir öğrenme hevesine sahibim . Ayrıca gözlemlemeyi , yazmayı , insanlarla konuşmayı ve araştırmayı da çok severim.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.