Binalyze Yatırım Aldı

Binalyze Yatırım Aldı

Binalyze, 19 milyon dolar yatırım aldı. Yatırım  A serisinde Molten Ventures liderliğinde Cisco Investments, Citi Ventures ve Deutsche Bank Corporate Venture Capital, Earlybird Digital East ve OpenOcean katılımıyla gerçekleşti. Alınan bu yeni yatırım pazardaki konumu güçlendirmek için kullanılacak. 

Binalyze Yatırım Aldı

Binalyze nedir? 

Siber güvenlik girişimi olan Binalyze, Emre tınaztepe tarafından kuruldu. Girişim toplamda bu yatırımla beraber 31 milyon dolar yatırım almış oldu. Verizon’ın 2019 yılında gerçekleştirdiği, 41 bin 686 siteyi içeren veri ihlali araştırmasına göre; ihlallerin toplam yüzde 56’sının tespit edilmesi çok uzun zaman alıyor. Bu aylar ve hatta yılları bulan bu olayı kolaylaştırmak için harekte geçen girişim 150,2den fazla dijital kalıntıyı 10 dakikaya varmadan toplayabiliyor. Şirketin müşterileri arasında PWC, KPMG, Garmin, Türk Hava Yolları ve Deloitte gibi şirketler mevcut.

 

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #YatırımHaberleri İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.