Apsiyon, dijital asistanlarıyla toplu yaşam alanlarını dönüştürüyor!

apsiyon

Yapay zekâ, iş dünyasından sonra şimdi de toplu yaşam alanlarını şekillendiriyor. Son olarak bulut tabanlı site yönetim platformu Apsiyon, site yöneticileri ve sakinleri için yapay zekâ destekli sohbet botları geliştirdi. Dijital asistanlar, yöneticilerin idari konuları kolaylıkla yürütmelerine yardımcı olurken, site sakinlerinin de yönetime dair bilgi almasını sağlıyor.

Dünya çapında dijital teknolojilerin hızla yayılmasıyla birlikte, yapay zeka temelli uygulamaların benimsenmesinde dikkate değer bir artış yaşanmaktadır. Statista‘nın verilerine göre, 4,2 milyar dijital sesli asistanın varlığı, yapay zekânın yaygınlaşması için güçlü bir işaret olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durum, yapay zekânın kullanım alanlarının genişlemesine ve yeni fırsatların doğmasına neden olmaktadır.

Apsiyon

Bu doğrultuda, yerli girişimler de yapay zeka teknolojisini benimseyerek iş dünyasından çok daha geniş bir alana yaymayı hedeflemektedir. Özellikle Apsiyon gibi şirketler, yapay zeka destekli çözümler geliştirerek, toplu yaşam alanlarını dönüştürmekte ve bu alanda öncü bir rol üstlenmektedir. Apsiyon’un bulut tabanlı site yönetim platformu, site yöneticileri ve sakinleri için yapay zekâ destekli sohbet botlarını kullanıma sunarak, yaşam alanlarının daha etkin bir şekilde yönetilmesine olanak tanımaktadır.

Erkan DOĞAN

Apsiyon’un Kurucu Ortağı ve CPO’su Erkan Doğan, yapay zekâ destekli asistanların kullanımıyla ilgili olarak, teknolojinin sağladığı yenilikleri ürünlerine entegre etmek için Ar-Ge çalışmalarını sürdürdüklerini ve bu sayede tesis yönetimi sektörüne yeni bir boyut kazandırdıklarını belirtmektedir. Ayrıca, şirketin dijital asistanları ADA ve ASYA’nın, site yöneticileri ve sakinlerinin yaşamını kolaylaştırmak için sunduğu çok yönlü deneyim, kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgilere hızlı ve etkin bir şekilde erişmelerini sağlamaktadır. Apsiyon’un bu teknolojik gelişmelerle birlikte 12 yıldır süregelen misyonunu başarıyla sürdürdüğü ve gelecekte de kullanıcılarının yaşamını kolaylaştırmak için yenilikçi çözümler sunmaya devam edeceği vurgulanmaktadır.

**Bültenden düzenlenmiştir.**

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #YapayZeka Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.