///////

Akiş GYO ve Viveka’dan, Yenilikçi Girişim ve Perakende Ekosistemine Katkı Sağlayacak İş Birliği

Viveka

Perakende ve girişimcilik ekosistemi için yeni bir dönemin kapılarını aralayan PİM (Perakende İnovasyon Merkezi) Yatırıma Hazırlık ve Hızlandırma Programı, Akiş GYO ve Viveka iş birliğiyle hayata geçiriliyor.

Akiş GYO ve Viveka iş birliğiyle yenilikçi girişimlere yatırım fırsatları sunan PİM Yatırıma Hazırlık ve Hızlandırma Programı başlıyor. ‘’Her işimizin temelinde mutluluğunuz var” ilkesiyle yola çıkan Akiş GYO, gayrimenkul sektöründe elde ettiği başarıyı şimdi de perakende ve girişimcilik alanına taşıyor. Akiş GYO ve Viveka, PİM (Perakende İnovasyon Merkezi) Yatırıma Hazırlık ve Hızlandırma Programı ile girişimcilerin liderlik kabiliyetlerini artırmanın yanı sıra aynı zamanda iş stratejileri, operasyonel verimlilik ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli konularında da girişimcilik ve perakende ekosistemine ciddi katkılar sağlamayı hedefliyor.

Türkiye ve dünya genelinde yatırımcılarla doğrudan bağlantı imkânı

Özellikle Akbatı ve Akasya gibi önemli projelerle Türkiye’nin gayrimenkul yatırım sektöründe belirgin bir iz bırakan Akiş GYO, 2013 yılından itibaren Borsa İstanbul’da işlem görmekte ve sektöründe inovasyon ve sürdürülebilirlik alanında yaptığı çalışmalarla bu alanda da  ilk akla gelen şirket olma özelliğini sürdürmektedir. Diğer taraftan 2009 yılından itibaren girişimcilik ekosisteminde stratejik inovasyon danışmanlığı konusunda kritik bir role sahip Viveka, PİM Yatırıma Hazırlık ve Hızlandırma Programı’nın iş ortağı ve yürütücüsü olarak faaliyet gösteriyor. Viveka’nın sahip olduğu geniş start-up ağı ve derin girişimcilik ekosistem deneyimi ile Akiş GYO’nun güçlü yatırımcı alt yapısı, PİM programını öne çıkaran en önemli etkenler arasında yer alıyor.

Gamex

Büyüme aşamasındaki girişimler için tasarlanan PİM, yatırımcı ilişkileri ve iş stratejileri konularında da mentorluk hizmetleri sağlıyor. Bu çok boyutlu destek platformu, girişimlerin sürdürülebilir bir büyüme stratejisi oluşturmasına olanak tanıyor. Programın kapsamında Akiş GYO’nun perakende sektöründeki müşteri ağına, özel erişim ve ikili görüşme imkânı elde edecek olan start-up’lar, bu stratejik görüşmeler sayesinde sektörel dinamiklere hızlı bir adaptasyon sağlayacaklar. Ayrıca, potansiyel iş ortaklıklarını stratejik bir perspektiften değerlendirme fırsatını yakalayacaklar. Sürdürülebilir ve etkili bir büyüme stratejisi arayan yenilikçi ve yüksek potansiyelli girişimler için PİM Yatırıma Hazırlık ve Hızlandırma Programı, kaçırılmayacak bir fırsat olarak öne çıkıyor. Program kapsamında seçilen girişimler demo/poc ve potansiyel yatırım fırsatlarından da yararlanabilecekler.

*Bültenden Düzenlenmiştir.

*Hamdi Ulukaya Girişimi’nin Startup Destek Programı ayrıntılarını anlattığımız haber bültenimize buradan ulaşabilirsiniz. 

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #YatırımHaberleri İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.