/

AdCreative.ai Yatırım Aldı

AdCreative.ai Yatırım Aldı

  AdCreative.ai, yatırım aldı. Yatırım Koç Holding, bünyesindeki girişim sermayesi şirketi Inventram’ın liderlik ettiği yatırım turuyla gerçekleşti. Finansal detaylar ise paylaşılmadı. 

21 Ekim-04 Kasım 2023 Yatırım Alan Girişimler

Gamex

AdCreative.ai Nedir?

Girişim, 2018 yılında Fransa’da faaliyete geçen ve Tufan Gök, Tarık İnce ve Yusuf Kaya tarafından kurulan yapay zeka destekli bir platform. Platformun amacı ise marka ve ajanslara yüksek performanslı reklam materyalleri ve sosyal medya içerikleri oluşturuyor. Girişimin aktif olarak Paris, İstanbul ve Kazablankadaki ofisleriyle faaliyet gösteriyor. Girişim ayrıca G2 platformunda dünya çapında en hızlı büyüyen üçüncü ürün” olarak tanımlanıyor.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.