Green Startups’22, 9 Kasım’da Başlıyor

Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Kulübü tarafından düzenlenen ve bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Green Startups’22 etkinliği seni bekliyor! Sürdürülebilir girişimcilik ve çevresel sorunlara teknolojik bir bakış açısıyla yaklaşma gibi hedeflere sahip olan etkinlikte, sürdürülebilir girişimcilik alanında ünlü firmaların yetkilileri sahne alıp konuşmalar yapacak.

green startups

Green Startups ’22 etkinliğinde sürdürülebilir finans, yenilenebilir enerji, hava Kirliliği, E-Atık yönetimi gibi günümüzün önemli sorunları konuşulacak ve bu sorunlara ne gibi çözümler üretilebileceği tartışılacak. Ziraat Katılım, Uno Moi, Airqoon, Köstebek gibi şirketlerin kurucuları ve yetkililerinin konuşmacı olarak sahne alacağı etkinlik 09:30 ve 16:50 arasında düzenlenecek.

cd71ebafb40075990e5d51df92114ae3e1e99ab4 1

Etkinliğin fuaye alanına uğrayarak ürünlerden yararlanabilir ve firmalarla birebir iletişim kurmak için standları ziyaret edebilirsin.

Eğer sende 9 Kasım tarihinde YTÜ Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam salonunda düzenlenecek olan Green Startups’22 etkinliğine katılmak istersen işte kayıt linki. Formu doldurarak başvuru yapabilirsin. Ayrıca etkinliğin 7 oturumuna katılan katılımcılar sertifika almaya hak kazanacak.

 

 

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.