/

Sürdürülebilir Moda Girişimi Fitcheck, Şimdi App Store’da!

Fitcheck

Kullanıcıların moda ürünlerini video ve canlı yayınlarla satabilmelerini sağlayan sürdürülebilir moda girişimi Fitcheck, mobil uygulaması ile App Store’da yerini aldı.

Geleneksel “reselling” platformlarından farklı olarak sosyal bir pazaryeri işlevi gören Fitcheck ile ikinci el moda ürününüzü alıp satarak karbon emisyonunuzu takip edip kültürel aktivitelerde veya STK’lere bağışta kullanabileceğiniz puanlar kazanabilirsiniz.

Fitcheck ile karbon emisyonunuzu takip edin!

Fitcheck

Kullanıcılar Fitcheck ile ilanlarını listeleyebilir ve bu ilanları kısa videolar halinde paylaşabilirler. Fitcheck; satıcıların ikinci el moda ürünlerini canlı yayın ya da videolarla desteklemelerine olanak sağlarken bir yandan da “Fitpoints” sadakat programıyla kullanıcıların karbon emisyonlarını takip edip kültürel aktivitelerde kullanabileceği indirimler kazandırıyor.

Özellikle çevresel sürdürülebilirlik alanında büyük hedefleri olan Fitcheck, tamamı Bilkentli bir ekip tarafından kurulmuştur. DraperU, İTÜ Çekirdek, ODTÜ Teknokent (YFYİ) girişimleri arasında bulunan Fitcheck hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Geleceği Bugünden Şekillendirenler” sürdürülebilirlik ve etki girişimciliği belgeselimize buradan ulaşabilirsiniz.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.