Yemek.com’dan Yemek WhatsApp Botu “Bana Tarif Öner”

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen yemek siteleri arasında yer alan Yemek.com, kullanıcıların yaygın olarak yaşadığı “bugün ne yemek yapsam” kararsızlığını giderecek teknolojik hizmeti “Bana Tarif Öner”i ücretsiz olarak hizmete sundu.

30 binden fazla tarifin yanı sıra eğlenceli ve ilham dolu içerikleriyle, yemekle ilgili olan her alana dokunan Yemek.com’un WhatsApp üzerinden sunduğu sohbet yazılımı “Bana Tarif Öner”, kullanıcılara ellerindeki malzemelerle hazırlayabileceği yemek tarifleri öneriyor. Yemek.com’un editoryal ekibi tarafından özel olarak hazırlanmış olan bu tarif içerikleri, kullanıcılara ilham verecek zengin öneriler ve püf noktalarıyla da fark yaratıyor.

Bana Tarif Öner

Ücretsiz Hizmet, Anında Öneri ve Detaylı Tarif

Bana Tarif Öner’i “0549 5782425” numaralı WhatsApp hattı üzerinden veya https://bit.ly/banatarifoner bağlantısı üzerinden ücretsiz olarak hemen kullanmaya başlayabilen kullanıcılar, herhangi bir mesaj göndererek özel hazırlanan listelerle karşılaşıyor. İhtiyaca göre bu listelere dokunarak öneriler alınabiliyor.

Listeler arasında yer alan “Malzeme seçeyim” veya “Malzemem eksik” sekmelerine tıklayarak seçenekler görüntüleniyor. Günlük ihtiyaçlara göre hazırlanmış olan listeler, saate göre kahvaltılık, öğle yemeği veya akşam yemeği önerileri şeklinde yer alıyor. “Bana Tarif Öner” liste içerikleri yaklaşmakta olan özel günler ve haftalara istinaden Yemek.com’un deneyimli uzman kadrosu tarafından dönemsel olarak değiştiriliyor.

Farklı İhtiyaçlara Özel Listeler Sunuyor

Çay saatinde tüketebilecekleri tarifler için kullanıcılar “Çay suyu koydum” seçeneğine, kısıtlı vakitte güzel lezzetler çıkarmak isteyenler ise “Az zaman çok lezzet” seçeneğine göz atabiliyor. Ana yemeğinin yanına farklı bir lezzet arayanlar ise “Yardımcı yemekler” seçeneğine dokunarak öneriler alırken, bütçe dostu ekonomik tarifler için ”Bütçe dostu tarifler” seçeneğine göz atılabiliyor.

Hafif ve sağlıklı beslenmeye özen gösterenleri ve diyet yapanları da unutmayan Yemek.com, “Hafif bir tarif” seçeneğini sunuyor. Sıradanlıktan uzak tarifler arayanlar ise “Şaşırt beni” sekmesi üzerinden öneriler edinebiliyor. Listeler arasında yer alan “Malzeme seçeyim” kısmı ise evlerin buzdolaplarında yaygın olarak bulunan malzemelerle hangi tariflerin uygulanabileceğini merak edenlerin kurtarıcısı oluyor. Mantardan ıspanağa, mercimekten nohuda birçok malzeme bu listede yer alıyor.

Yemek.comun Zengin İçeriklerine Pratik Erişim

“Bana Tarif Öner” adlı WhatsApp sohbet bot’unda yer alan liste seçeneklerinden birine tıklayan kullanıcılar, ilgili konu başlığıyla ilgili tariflere saniyeler içinde ulaşabiliyor. Özel hazırlanan bu seçkide kullanıcılar, tercih ettikleri tarifin malzemelerini ve yapım aşamalarını da görüyor. İlk önerilen tariflerde aradığını bulamayanlar ve daha fazla öneri görmek isteyenler “Farklı tarifler” seçeneğine tıklayarak aynı listeden daha fazla öneri görebiliyor. “Listeyi yine göreyim” seçeneği ise kullanıcıyı yeniden ana menüye yönlendiriyor. Detaylı bilgiye özel tanıtım sayfasından erişilebiliyor: https://yemek.com/yemekcom-bana-tarif-oner-whatsapp

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.