/

Alchemist Accelarator Programında “Huudle” Başarısı

Huudle

Kreatif ajansları hedefleyerek, müşteri yönetimi AI asistanlığı sunan Huudle, dünyanın en prestijli hızlandırıcı programlarından biri olan San Francisco merkezli Alchemist Accelarator Programının 37. dönemine kabul edildi.

Kreatif ajansları hedefleyerek, müşteri yönetimi AI asistanlığı sunan bir platform, Huudle, ajansla müşterisi arasındaki proje boyunca yapılan toplantıları birleştirerek aksiyona geçirilebilir ortak bir çalışma alanı oluşturuyor. Platform, yapay zeka botu aracılığıyla toplantı özetini, önemli anlarını, sonraki adımlarda yapılacakları ve bir sonraki toplantı ajandasını yaratarak tüm proje paydaşlarına müthiş bir asistanlık hizmeti veriyor. Ayrıca, platform video kayıtla iletişim imkanı da sunarak kesintisiz işbirliği fırsatı yaratıyor.

Huudle, dünyanın en prestijli hızlandırıcı programlarından biri olan San Francisco merkezli Alchemist Accelarator Programı’nın 37. dönemine kabul edildi.

Huudle kurucu ortağı Haluk Can Hür, Pre-seed yatırım turunu başarıyla tamamladıklarını belirterek: “Şu anda yeni bir ara yatırım turundayız. Bu turda hedeflediğimiz tutarın %25’ini “Hard Commit” olarak tamamladık. Bu turu kapatarak gerçekleştireceğimiz büyüme adımlarıyla çok daha hızlanıp, yıl sonuna doğru güçlü bir traction yakalamayı hedefliyoruz. Bu hızlanmayla beraber, Alchemist’in 6 aylık programının sonundaki DemoDay’de Amerikalı fonları da bu yolculuğa katacağımızı düşünüyoruz.”

Huudle kurucu ortağı Mehmet Yitmen :

“Huudle, dünyanın en prestijli hızlandırıcı programlarından biri olan San Francisco merkezli Alchemist Accelarator Programı’nın 37. dönemine kabul edildi. Her bölümüne yaklaşık 3000 startup’ın başvurduğu ve sadece 20’sinin kabul gördüğü bu 6 aylık program için Nisan başında Haluk’la beraber Palo Alto’ya yerleşiyoruz. Çalışmalarımızı Palo Alto’dan yürütecek ve kazandığımız bu büyük fırsatı daha da büyük başarılarla taçlandıracağız.

“Yapay zekanın dünyadaki merkezi olarak da gösterilen Silikon Vadisi’nde böyle güçlü ve prestijli bir programa katılmak, yapay zekayı merkeze alan Huudle için çok büyük fırsatlar sunacak. Bu programdan elde edeceğimiz deneyimler, bilgiler ve network bizi yolculuğumuzda çok daha hızlandıracak. Katılımcılara Silikon Vadisi’ndeki çok önemli isimlerden koçluk ve mentorluk alabilme imkanı sunan Alchemist, aynı zamanda B2B SaaS dikeyindeki odağı ve başarısıyla da Huudle’un çok fazla müşteriye ve kullanıcıya ulaşma imkanını da sunuyor olacak. Ayrıca bu program sayesinde görünürlüğümüz çok artacak ve network içindeki VC’lere güçlü bir şekilde ulaşabilme imkanı olacak.” 

Bir ay önce kazandıkları ProductHunt birinciliğinden de bahseden Yitmen, “Product Hunt, herkesin en yeni ürünleri paylaşmasına ve keşfetmesine olanak tanıyan çok önemli bir platform. 2013 yılında Ryan Hoover tarafından kuruldu ve Y Combinator tarafından destekleniyor. ProductHunt.com ziyaret edildiğinde günümüzün en iyi ürünlerini, bunların neyle ilgili olduğunu ve kaç kişinin bunlara olumlu oy verdiğini görmek mümkün oluyor. Her gün, Product Hunt kullanıcıları tarafından en çok olumlu oy alan ürün “#1productoftheday” oluyor. Yani Product Hunt ile ürününüzü milyonlarca kurucuya, yatırımcıya ve kullanıcıya ücretsiz olarak sergileme şansınız var. Biz de bir ay önce lansmanımızı burada yaptık ve “#1productoftheday” ve “#1productoftheweek”  olarak önemli bir başarıya imza attık. Bu birinciliklerle yeni fikrinin kullanıcılar tarafından da güçlü bir onayını almış olduk.” diyerek sözlerini tamamladı.

*Bültenden Düzenlenmiştir*

1000 Yatırımlar Holding ‘Taksim’ Uygulamasıyla Şehir İçi Seyahat Deneyimini İyileştirecek” haberimizin devamına buradan ulaşabilirsiniz.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.