/

Zeus Scooters, Zipp Mobility’yi Satın Alarak Avrupa’da Büyümeye Devam Ediyor

Mikro-mobilite şirketi Zeus Scooters, Zipp Mobility‘yi satın alarak Avrupa genelindeki büyümesini sürdürüyor. Bu satın alma Zeus Scooters’ın pazardaki etkinliğini ve hızını artırarak daha geniş bir alanda hizmet vermesine olanak tanıyacak.

Zeus Scooters, şu anda İngiltere, İrlanda ve Almanya gibi Avrupa ülkelerinde faaliyet gösteriyor. Şirket, sürdürülebilir ve yenilikçi elektrikli scooter hizmetleri sunarak kullanıcılarına şehir içi ulaşımda kolaylık sağlamayı hedefliyor. Zipp Mobility satın almasıyla, Zeus Scooters’ın hizmet ağı daha da genişleyecek ve daha fazla kullanıcıya ulaşabilecek.

Gamex

zeus image 1

Bu satın alma, mikro-mobilite sektöründe yaşanan büyük rekabet ve konsolidasyonun bir parçasıdır. Zeus Scooters, Zipp Mobility ile birlikte, sektördeki diğer oyuncularla daha güçlü bir rekabet gücüne sahip olacak ve daha fazla şehre ulaşabilecek.

BinBin Hollandalı Go Sharing’i Satın Aldı

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.