Boğaziçi Ventures’ın Yeni Yapay Zeka Yatırımı: ‘NUREPLY’

Yenilikçi teknolojilere ve inovatif teknoloji ürün ve hizmetlerine yatırım yaparak ülkemizdeki girişimcileri destekleyen Boğaziçi Ventures, portföyüne kattığı Nureply ile yapay zeka alanında yeni bir yatırıma daha imza attı. Boğaziçi Ventures Growth fonu ile Nureply’a 200 bin Amerikan Doları yatırım yapıldı.

1675064398 Yapay Zeka Yat r m NUREPLY 1 Nureply

Nureply, yapay zeka temelli ilk kez temas edilecek (cold outreach) müşteriler için oluşturulan kampanyaları benzersiz ve etkili hale getirmek için kişiselleştirilmiş epostalar hazırlanmasını sağlıyor. Aynı zamanda kampanyaların yönetimi, duygu analizi ve CRM gibi özellikleri de barındıran ürüne özellikle büyük kurumların ilgisi oldukça yüksek. Kısa zamanda 1000 adedin üzerinde uluslararası müşteriye hizmet vermeye başlayan Nureply şirketinin kurucusu Onur Geneş “Eski bir yazılım ajansı sahibi olarak kendi halkanız ve referanslarınız dışında müşteri bulmanın ne kadar zor olduğunu yaşayarak tecrübe ettim. Nureply ile tüm ajans sahiplerinin sorunlarını, modern teknolojiler kullanarak çözmek en büyük hedefimiz.

Zamanın en değerli olduğu günümüzde, her an kullanabileceğiniz bir asistan olarak yapay zekayı kullanmak tüm sürecinizi kısaltarak, kısa zamanda büyük dönüşler almanıza yardımcı olacak. Boğaziçi Ventures’ın yaptığı bu değerli yatırımla global operasyonumuzu her gün daha ileri taşıyıp SaaS modelimizi yeni yeteneklerle genişletiyor olacağız. Boğaziçi Ventures ailesine katıldığımız için çok heyecanlı ve mutluyuz.” dedi.

Nureply

Boğaziçi Ventures Yönetim Kurulu Üyesi Barış Özistek yaptıkları bu yatırımdan ve Nureply ekibinden duyduğu mutluğu dile getirdiği açıklamasında, ‘iş insanları olarak hepimiz hemen her gün birçok pazarlama odaklı epostalar alıyoruz. Ciddi bütçeler harcanarak, özenle hazırlanmış pazarlama kampanyalarının önemli bir iletişim mecrası olan epostaların konusu ya da ilk cümlesi bile daha okunmadan silinmelerine neden olabiliyor.

Eposta ile pazarlamanın önemi her geçen gün artıyor ve Nureply’ın yapay zeka temelli teknolojisi, eposta ile pazarlama alanında büyük bir fark yaratma söz konusu, bu da bizim “disruptive innovation” odaklı yatırım stratejimize çok uygun oluyor. Nureply’ın geliştirdiği yapay zeka temelli ürünün bu kadar kısa sürede binlerce müşteriye ulaşmasının sebebi de bizim yatırım yapma kararımız ile aynı. Bu iletişim mecrasının geleceğine inanıyoruz ve Nureply’ın sunduğu kişiselleştirilmiş eposta üretebilen ürünün hem fikrine hem de bu fikri başarı ile hayata geçiren teknolojisine inanıyoruz. Nureply bu uzun yolculuğunda bizlerle yola devam edeceği için çok mutluyuz’ dedi.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.