/

Walkers Yeni NFT Serisini Duyurdu

Walkers Yeni NFT Serisini Duyurdu

Sanat eserlerinin  NFT’leri  imzalı eşyalara benzer.NFT kartlarımıza yenilerini eklediğimizin haberiyle geliyoruz sizlere 🥳🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♂️

 

Gamex

NFT’ler artık sanat, müzik, spor ve diğer popüler eğlencelerdeki dijital varlıkları metalaştırmak için kullanılıyor.

Walkers Yeni NFT Serisini Duyurdu

NFT pazarı, 2020’de üç katına çıkarak 250 milyon dolara yükselen değeri ile son zamanlarda hızlı bir büyüme kaydetti.

 

Yalnızca 2021’in ilk üç ayında NFT’ler için 200 milyon dolardan fazla para harcandı.NFT’lerin kripto pazarındaki ekonomik ivmesi, dijital koleksiyonlara yönelik bir trend nedeniyle patladı.

 

NFT’ler ayrıca, halk kripto ekonomiyi giderek daha fazla tercih ettiği için daha büyük bir dijital ekonomik yenilik eğilimini hızlandırıyor.

 

Ve bizde sizleri düşünerek NFT’nin popüler hayatımıza girişini ve yükselişini aktarmak istedik aynı amanda yeni NFT kartlarımızı da size sunuyoruz ☺️

Walkers’ın son NFT koleksiyonu MTYHS 1 ve MYTSH 2’de Yunan, İskandinav, Mısır ve Türk mitolojilerinden Tanrıların NFT’leri bulunuyor. Her mitolojiden 4 kartı toplayan kullanıcılar 10.000 WP kazanıyor.

Walkers Yeni NFT Serisini Duyurdu

10.000 WP’lik ödülü almak için:

 

Yunan: Zeus, Apollo, Athena, Afrodit

İskandinav: Odin, Thor, Loki,Freyja

Mısır: Horus, Anubis, Sekhmet, Bastet

Türk: Kayra Han, Umay Ana, Erlik, Ülgen

 

kartlarını toplamanız gerekiyor.

 

Yürüyerek eşsiz NFT kartlarımızı kazanmanın tadını çıkarın 🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♂️

*Bültenden Düzenlenmiştir*

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.