//

Vimesoft, 400 Bin Dolar Yatırım Aldı!

Vimesoft

Vimesoft, 400 bin dolar yatırım aldı!

Vimesoft ne yapıyor?

Vimesoft

Vimesoft, ODTÜ Teknokent’teki Ar-Ge merkezi ve İstanbul ofisi ile video konferans, kurumsal video (canlı yayın ve video portal) ve uzaktan eğitim sistemlerinin en iyi özelliklerini tek bir platformda bir araya getiriyor. Vimesoft, bu hizmetleri hem on-premise (müşterinin lokasyonunda) hem de bulutta sunarak rakiplerinden ayrışıyor. Vimesoft, kamu, finans ve özel sektörde 20’nin üzerinde büyük ölçekli müşteriye ve 200 binin üzerinde son kullanıcıya hizmet veriyor.

Yatırım detayları

Vimesoft

Türkiye’nin önde gelen varlık yönetim şirketlerinden Re-Pie Asset Management, video iletişim platformu Vimesoft’a 400 bin dolar yatırım yaptı. Re-Pie Portföy, en son teknolojiye dayalı yeni nesil iş konseptlerine yatırım yapmaya devam ediyor. Şirket, fintech, nesnelerin interneti, eğitim, enerji, sağlık ve gayrimenkul gibi yüksek büyüme gösteren alanlara yatırım yaparak Türkiye’nin startup ekosisteminin gelişimine katkıda bulunuyor.

Vimesoft CEO’su Mükremin Sarıer süreçle ilgili şu açıklamaları yaptı: “Pandemi sonrası yeni iletişim ve etkileşim yöntemlerine adaptasyonun hızlandığını ve sabit çalışma ortamlarından hibrit çalışmaya geçişi görüyoruz. Yolculuğun yeni başladığına ve doğru zamanda, doğru yerde olduğumuza inanıyoruz. Re-Pie’ın aramıza katılmasıyla artık daha güçlüyüz. Aldığımız yatırımı, büyümemizi devam ettirmek ve ürünlerimizin geliştirme sürecini hızlandırmak için kullanacağız.”

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.