UpWay Yatırım Aldı

UpWay Yatırım Aldı

UpWay, B serisi yatırım turunda 30 milyon dolar yatırım aldı. Yatırım turuna se mevcut yatırımcılar Sequoia Capital ve Exor Ventures’ın yanı sıra Avrupa İklim Fonu Transition katıldı. Alınan bu yatırım tüketicilere sunulan hizmet kapsamını genişletmek ve ABD pazarında büyümek için kullanacak.

UpWay Yatırım Aldı

Gamex

UpWay Nedir?

UpWay, 2021 yılında Toussaint Wattinne ve Stéphane Ficaja tarafından kurulan bir girişim. Girişimin temel amacı ise daha önce kullanılmış olan elektrikli bisikletleri yenileyerek 1 yıl garantili bir şekilde tüketiciye teslim etmek. Şirket ayrıca dağ bisikleti veya katlanabilir bisikletler gibi birden farklı modellere hizmet veriyor.

Ayrıca pazar yeri Specialized, Cannondale, Rad Power, Gazelle, Riese & Müller veya Stromer gibi ünlü markaları çatısında bulunduruyor. Ayrıca alınan bisikletler ücret ödemeden 14 gün içerisinde iade edilebiliyor. Kullanıcılar, Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya ve ABD’de eve teslimat ile bisikletlerine kavuşuyor.

Girişim şimdiyi kadar 20 binden fazla bisiklet satmış durumda.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.