Tweet’leri Ücretsiz NFT Haline Getiren Tweetbank’la Tanışın

Tweet'leri Ücretsiz NFT Haline Getiren Tweetbank'la Tanışın

Twitter kullanıcılarının favori tweet’lerini sonsuza kadar, tamamen ücretsiz bir şekilde kaydetmelerini ve kaydedilen tweet’leri ücretsiz NFT haline getirip, satabilmelerini sağlayan Tweetbank, 24 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştirdiği Product Hunt lansmanında günün en çok olumlu oy alan 3. ürünü oldu.

Tweet'leri Ücretsiz NFT Haline Getiren Tweetbank'la Tanışın

Gamex

24 Mayıs Çarşamba günü, her ay ortalama 6 milyon ziyaret alan ve bu ziyaretçilerin büyük kısmının üreticilerin, geliştiricilerin ve yatırımcıların olduğu Product Hunt’ta toplam 80 ürün lansmanı gerçekleştirildi. Bu 80 ürün arasında 608 olumlu oy ve 205 değerlendirme ile günün en iyi 3. ürünü olmaya hak kazanan Tweetbank, bu sıralamayla haftanın en iyi 5. ürünü sırasına da oturmuş durumda.

 

Ek olarak, Product Hunt’ta lansmanı yapılan Web3 uygulamaları arasında bu ayın ürünü, Twitter uygulamaları arasında yılın en iyi 3. ürün, NFT ürünlerinin arasından ise yılın ürünü ünvanını kaptı.

WhatsApp Gorsel 2023 05 25 saat 18.53.33 1

%100 yerli bir ekip tarafından geliştirilen Tweetbank, önümüzdeki süreçte kullanıcıların kaydetmiş olduğu tweet’leri liste haline getirip, saklayabilecekleri güncellemesini de yayına alacağını duyurdu.

*Bültenden Düzenlenmiştir.*

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.