TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Girişimcilik Kampı Başlıyor!

TÜSİAD

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!  girişimcilik programının 2024 döneminde seçilen girişimler, 26 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında Yeditepe Üniversitesi’nde bir araya geliyor.

TÜSİAD’ın Türkiye’nin girişimcilik ekosisteminin güçlenmesine katkı sağlamak amacıyla 13 yıldır düzenlediği TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! girişimcilik programı kapsamında hayata geçirilen hızlandırma programının Girişimcilik Kampı, Yeditepe Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşiyor.

Ölçeklendirilebilir, sürdürülebilir ve globalleşme potansiyeli olan erken aşama girişimlere yönelik kurgulanan hızlandırma programı kapsamında 5 aşamalı değerlendirme sürecini başarıyla geçen 14 ekibin buluştuğu Girişimcilik Kampı, 26 Şubat’ta (bugün) başlıyor. İlk 5 gün Yeditepe Üniversitesi’nde son gün ise TÜSİAD Genel Merkezi’nde gerçekleşecek kampta girişimciler, özel sektör ve STK temsilcileri ile TÜSİAD üyelerinden girişimciliğe dair eğitim ve mentorluk alacak.

TÜSİADTürkiye İş Bankası’nın ana sponsor, Yeditepe Üniversitesi’nin platin sponsor, Anadolu Efes, BASF Türk, Destek Patent ve Mazars’ın gümüş sponsor, Paribu Hub’ın ise bronz sponsor olarak desteklediği programda seçilen 10 girişimin TÜSİAD üyeleri ile birebir 2,5 ay çalışması ve girişimlerini hızlandırması hedefleniyor.

Program hakkında ayrıntılı bilgileri www.bugenclikteisvar.com internet sayfasından takip edebilir, güncel duyurulara sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Girişimcilik Programı Hakkında:

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! gençlere ve erken aşama girişimlere “iş fikri, şirketleşme ve büyüme” aşamalarına özel olarak kurgulanmış eğitim, mentorluk ve iş dünyası ile etkileşim desteği sağlayan kapsamlı bir girişimcilik programıdır.2011 yılından bu yana düzenlenmekte olan TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!’a bugüne kadar Türkiye’nin 81 ilinden ve dünyanın 19 ülkesinden 25 bine yakın genç girişimci adayı başvuru yapmıştır. 100 bini aşkın genç ise program kapsamında düzenlenen farkındalık etkinliklerine katılmıştır. TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! gerek etki alanı gerekse girişimcilere sunduğu olanaklar bağlamında Türkiye’nin en kapsamlı erken aşama girişimcilik programı olarak öne çıkmaktadır.

*Bültenden Düzenlenmiştir*

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.