TikTok’ta AR ile Kendi Filtrelerinizi Oluşturabileceksiniz

TikTok'ta AR ile Kendi Filtrelerini Oluşturacak

TikTok paylaştığı bir blog gönderisinde kullanıcıların uygulama içerisinde AR ile filtreler oluşturabileceği bir özeliğin geleceğini açıkladı. Kullanıcılara şirket filtre şablonları ve 2 binden fazla varlık sunuluyor.

TikTok'ta AR ile Kendi Filtrelerini Oluşturacak

Gamex

Bu özelliğin gelmesinden önce bunun yapılması için Effect House isimli ayrı bir uygulamayı kullanmak gerekiyordu. Ancak yeni özellikle birlikte artık buna gerek kalmayacak. Kullanıcılar, filtrelere; gülümsemelere, ekran dokunuşlarına ve göz kırpmaya yanıt veren interaktif öğeler ekleyebiliyor.

TikTok’un ayrılmaz parçası haline gelen AR filtreleri, yakın bir zamana kadar geliştiriciler tarafından ücretsiz bir şekilde geliştiriyordu. Mayıs ayında şirket, viral filtreler üretenler için 6 milyon dolarlık Effect Creator Rewards fonunu duyurdu. Başlangıçta gelir elde etmek için karşılanması gereken kriterler oldukça basitti. Ancak bunun ardından şirket Ekim ayında süreci değerlendirip biraz daha zorlu bir hale getirdi.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.