TikTak’tan Yeni Nesil Abonelik Modeli: TikTak Neo

TikTak’tan Yeni Nesil Abonelik Modeli: TikTak Neo

TikTak; her gün araba ihtiyacı olanlar ve parayı akıllıca kullanmayı sevenler için yeni nesil abonelik modeli TikTak Neo’yu kullanıma sundu.

TikTak’tan Yeni Nesil Abonelik Modeli: TikTak Neo

Gamex

Kullandığın kadar ödeme olanağı sağlayan dakikalık araba kiralama uygulaması TikTak, yeni nesil abonelik modeli TikTak Neo’yu kullanıma sundu. TikTak Neo; her gün araba ihtiyacı olanlara, diledikleri arabayı kendi arabası gibi 30 gün boyunca her gün bir, iki ve üç saat şeklinde farklı paketlerde kullanım imkânı sağlıyor.

 

TikTak Neo kullanıcısına; enflasyonist ve maliyetlerin sürekli arttığı bir ortamda 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile filoya katılan yeni arabaları ilk kullanma ayrıcalığı sunuyor. Ataşehir, Beşiktaş, Kadıköy, Şişli ve Üsküdar’da başlayan TikTak Neo’nun yakın zamanda İstanbul’da yeni ilçelerde kullanılması hedefleniyor.

TikTak’tan Yeni Nesil Abonelik Modeli: TikTak Neo

Türkiye’de ilk kez abonelik modeliyle bu denli yenilikçi bir hizmeti sunmanın gururunu yaşadıklarını belirten TikTak Kurucusu Ersan Öztürk:

Araba sahipliğine alternatif bir bakış açısıyla geliştirdiğimiz TikTak Neo ile oyunun kurallarını değiştiriyoruz. Her gün araba ihtiyacı olan insanların uygun maliyetle diledikleri arabayı kendi arabaları gibi kullanmalarını sağlıyoruz. TikTak Neo işe veya okula gidip gelirken ya da gün içi toplantılar gibi düzenli ihtiyaçlarda kullanılabilir. Diğer yandan bir evin ikinci araba ihtiyacını çok daha ekonomik bir şekilde çözüyoruz. Ayda 2.999 TL’ye günde 1 saat kullanım hakkı veriyoruz. Yani TikTak Neo aboneliği olanlar, 30 gün boyunca günde 100 TL’ye 1 saat süreyle TikTak kullanabiliyor. TikTak Neo’yu; eşler birbirlerine, aileler çocuklarına hediye ederek, araba sorununa akılcı bir şekilde çözüm de sağlayabilecekler. TikTak Neo gibi yenilikçi hizmetlerimizle sektörümüze ve genç girişimcilere örnek olmanın mutluluğunu taşıyoruz” dedi.

TikTak

TikTak Hakkında: 

TikTak, bireylerin ve kurumların dakikalık araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayan ve kullandığın kadar ödemeye olanak sağlayan araç paylaşım markasıdır. Bireyleri ve kurumları şehirde 7/24 mobil olma imkanı ile buluşturuyor, binlerce arabamızla dakikalık araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Ekonomik bir şekilde arabaya kolayca ulaşım olanağı sağlayan sürdürülebilir mobilite hizmetimizle müşterilerimiz şehrin her noktasına özgürce ulaşabiliyor.

Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilir ve TikTak sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Bültenden düzenlenmiştir.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.