/

Tek Sepette Çok Lezzet Fırsatı: Yemek Hazır

Tek sepette çok lezzet fırsatı: Yemek Hazır
Tek sepette çok lezzet fırsatı: Yemek Hazır

Farklı restoranlardan vereceğin siparişleri tek sepette toplayıp tek seferde ödemeye hazır mısın? %50’ye varan indirimler ile vereceğin siparişleri tek sepette toplayıp hepsini aynı anda, tek kuryeden teslim alabileceğin yepyeni sipariş uygulaması Yemek Hazır, online siparişte farklı özellikleriyle bir devrim yaratıyor.

Aynı zamanda bir sosyalleşme platformu da olan Yemek Hazır’da, arkadaşlarınla takipleşebilir, mesajlaşabilir, siparişlerini ve sipariş yorumlarını görebilirsin. Üstelik, uygulama sayesinde sevdiğin gurme ya da influencerları takip edebilir, onların favori restoranlarından sen de sipariş verebilirsin.

Gamex
Tek sepette çok lezzet fırsatı: Yemek Hazır
Tek sepette çok lezzet fırsatı: Yemek Hazır

“Ortak Sepet” sadece Yemek Hazır’da!

İster ayrı ayrı ödeyin, ister grubun en “Bonkör” kişisi ısmarlasın. Sevdiklerinle bir araya geldiğin kalabalık buluşmalarda, tüm siparişleri ortak bir sepet üzerinden vermek artık çok kolay.

Restoranların %30 indirimine ek olarak, Cyrstal kart ile yapılan alışverişlere %20’ye kadar indirim sunan uygulama, World Platinum ve Adios Premium kartlarına da %10 indirim sağlıyor.

Sürdürülebilirlik çalışmalarıyla öne çıkan ve paket serviste geri dönüşümlü malzemeleri tercih eden restoranlar ile hizmet veren uygulamada, vegan ve vejetaryen restoranlar ayrı bir segmentte yer alıyor.

Şimdilik yalnızca Bağdat Caddesi’nde aktif olarak kullanılan uygulama, çok yakında şehrin her köşesinde hizmet vermeye hazırlanıyor. Sen de ios hem android telefonlara uyumlu uygulama Yemek Hazır’ı indir, lezzeti deneyimlerken sosyalleşmenin keyfini çıkar.

Yemek Hazır’da kimler var?

Köşebaşı, Snob Street Food, Ken Sushi, Mr Meat, Deli Kanatçı, Pide Bahane, Yamo Sushi’nin yanı sıra, vegan ve vejetaryen markalar Veg a Table, Sushi Green, Yemek Hazır’da.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Eray Avcı

Kendimi arıyorum, yoldayım, tadını çıkarıyorum

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.