/

Superblocks 37 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Superblocks, geliştiricilerin işlerini daha kolay hale getirmek üzere programlanabilen bir servis olarak ortaya çıkmıştı. Superblocks, A serisi yatırım turunda 37 milyon dolar yatırım aldı. Superblocks’ın 37 milyon dolarlık yatırım turu, Kleiner Perkins, Greenoaks, Spark ve Meritech’in ortak liderliği ile gerçekleşti.

superblocks 37milyon dolar yatirim aldi 1

Gamex

Yatırım turuna, Airtable kurucu ortakları Howie Liu ve Andrew Ofstad, Twilio kurucu ortağı ve CEO’su Jeff Lawson, Okta kurucu ortağı ve COO’su Frederic Kerrest, Firebase kurucu ortağı James Tamplin, Workday CEO’su Aneel Bhusri, Instacart kurucu ortakları Apoorva Mehta ve Max Mullen, AngelList CEO’su Avlok Kohli, Fivetran’den Taylor Brown, Box CEO’su Aaron Levie, Yelp kurucu ortağı ve CEO’su Jeremy Stoppeman, Starburst CRO’su Javier Molina, Brex CRO’su Sam Blond, Notion COO’su Akshay Kothari, DocuSign kurucusu Tom Gonser ve Confluent kurucu ortağı Neha Narkhede de katıldı.

 

Girişim için alınan 37 milyon dolarlık yeni yatırım, şirketin büyümesini hızlandırma amacıyla ve operasyonlarını büyütmek için kullanılacak. Brad Menezes ve Ran Ma tarafından 2021’de New York’ta kurulan Superblocks, geliştiricilerin şirket içi özel uygulamalar hazırlamalarına yönelik programlanabilir bir platform sunuyor.

Entegre Şekilde Çalışıyor

Geliştiriciler için zaman kazancı ve kolaylık sunan  Superblocks’un müşterileri arasında ise Motive, Payhawk, Clearco, Papaya Global ve Alchemy gibi önemli firmalar da bulunuyor. Son olarak Superblocks’un Azure, AWS, Google Cloud, Stripe, Slack, Airtable, GitHub, Saleforce ve Zendesk gibi servisler ile entegre bir şekilde çalışabiliyor.

 

 

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

 

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.