/

Pow.re, A Serisi Finansmanda 9,2 Milyon ABD Doları Topladı.

Kanada, Montreal merkezli bir bilgi işlem (“HDC”) çalışma kanıtı dijital madenciliği ve fintech kuruluşu olan Pow.re Holdings Limited , 150 milyon ABD Doları tutarında sonradan parasal değerleme üzerinden A Serisi fonlamada 9,2 milyon ABD Doları topladı.

Varlık yönetimi platformu haruinvest.com’un bir holding şirketi olan Haru United Pte Ltd., Trinito Corporation, RFD Capital Pte Ltd ve diğerlerinin katıldığı tura liderlik etti.

Gamex

Pow.re ayrıca Haru’dan 18 milyon ABD Doları değerinde bir stratejik yatırım ve şirketin Paraguay’daki ilk HDC sitesinde ortaklık kurduğunu duyurdu.

pow re 768x401 1 1

Şirketin Paraguay’daki yeni tesislerine enerji, Pow.re ile Andean Ulusal Elektrik İdaresi (“ANDE” – ulusal güç dağıtıcısı) arasındaki anlaşmalar yoluyla sağlanacak. 

Pow.re, karma güç üretmek için sürdürülebilir mahsur kalan enerji kaynaklarının yakınında HDC veri merkezlerini konuşlandıran bir PoW dijital madencisidir. Pow.re, karma güç piyasalarını metalaştırmak ve riskten korunma ve yatırımı etkinleştirmek için tescilli karma gücünden yararlanacak.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.