/

Pixel True: Ücretsiz İllüstrasyon ve Animasyonun Yeni Adresi

Pixel True’da birçok kategoride ücretsiz illüstrasyon ya da animasyon bulabilmeniz için tasarlanmış bir platform. Üstelik bunları indirmek için herhangi bir üyelik bile oluşturmanız gerekmiyor.

00 1

Gamex

 

Video oluştururken, yazdığımız yazılar için öne çıkarılmış görsel ararken veya web sitemizi hayata geçirirken genelde stok video ve görsellerden faydalanıyoruz. Ancak alışılagelmiş, ücretli stok siteleri kullanıcıya belirli bir süre tüketim fırsatı sunuyor. Hatta aylık üyeliklerde bile her görseli indirmenize izin verilmiyor. Durum böyle olunca kullanıcı kendisi için alternatifler aramaya başlıyor. Söz konusu durum illüstrasyonlar için de geçerli.

Herhangi bir illüstratöre çizim yaptırmak için ciddi bir bütçe harcamanız gerekir. Bu durum  büyük şirketler ya da kurumsal çalışanlar için bu durum herhangi bir sorun oluşturmasa da bireysel kullanıcıların ya da taze girişimcilerin böyle bütçeleri olmayabiliyor. Bu yüzden ücretsiz illüstrasyon bankası hizmeti veren girişimler ciddi anlamda talep görüyor. Pixel True da bu girişimlerden biri. Aslında tamamen ücretsiz diyemeyeceğimiz Pixel True, premium aboneliğin yanında ücretsiz içerikler de sunuyor.

1b8f6c89394497.Y3JvcCwxNjM0LDEyNzgsMCww 2

Pixel True’da birçok kategoride ücretsiz illüstrasyon ya da animasyon bulmanız mümkün. Üstelik bunları indirmek için herhangi bir üyeliğe bile ihtiyaç duymuyorsunuz Vektör çizimlerin hem .svg hem de .png uzantılarına ulaşabiliyorsunuz. Animasyonlar ise JSON yapılı şekilde geliyor ve boyutu sebebiyle .gif gibi formatlardan ayrıldığı için dilediğiniz yere hızla yükleyebiliyorsunuz.

5f6c8f5acc6eea482d98086f Pixel True Unlimited Design Membership Fast revised 3 poster 00001 3

 

Platformdan daha efektif bir şekilde yararlanmak istemeniz halinde  ücretli bir üyelik paketi de mevcut. Yıllık 99 dolar ya da hayat boyu kullanım için 149 dolar ödediğinizde, Pixel True’da yer alan hiçbir tasarım için ücret ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Aynı zamanda bu platformda, para karşılığı satın alabileceğiniz yüksek kaliteli tasarımlar da bulunuyor. Ancak bana kalırsa Pixel True, ücretsiz kullanımda da birçok fayda sağlıyor ve temel tasarım arayışında olanların işini kolaylaştırıyor.

Platforma buradan göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.