Piclo, 8.3 Milyon Sterlin Topladı, ABD ve Asya-Pasifik’te Ağlarını Çevrelemeyi Hedefliyor

Esnek enerji sistemleri pazarı Piclo, büyüyen ekibini ve ürün geliştirmesini (eko) yakıtlayarak ABD ve Asya-Pasifik'te yüksek sayılara ulaşmayı hedefliyor.
Piclo, 8.3 Milyon Sterlin Topladı, ABD ve Asya-Pasifik’te Ağlarını Çevrelemeyi Hedefliyor

Esnek enerji sistemleri pazarı Piclo, büyüyen ekibini ve ürün geliştirmesini (eko) yakıtlayarak ABD ve Asya-Pasifik’te yüksek sayılara ulaşmayı hedefliyor. Londra merkezli Piclo, serisi B fonlama turunda 8,3 milyon sterlin topladı ve decarbonising kanatlarını ABD ve Asya-Pasifik’e daha da yaymaya hazırlanıyor.

Piclo, 8.3 Milyon Sterlin Topladı, ABD ve Asya-Pasifik'te Ağlarını Çevrelemeyi Hedefliyor

Tur, Future Energy Ventures ve Clean Growth Fund tarafından ortaklaşa yürütüldü, ardından mevcut yatırımcı Green Angel Syndicate ve yeni yatırımcılar Toshiba Energy Systems & Solutions, Sustainable Future Ventures ve Japan Energy Fund katıldı.

 

Piclo, 8.3 Milyon Sterlin Topladı, ABD ve Asya-Pasifik'te Ağlarını Çevrelemeyi Hedefliyor

 

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.