//

Papara, Techsign’a 30 Milyon Dolar Değerleme Üzerinden Yatırım Yaptı

Papara, Türkiye’nin Öncü Teknoloji Şirketlerinden Techsign’a 30 Milyon Dolar Değerleme Üzerinden Yatırım Yaptı

Müşteri süreçlerini uzaktan yönetmek isteyen firmalara dijital imza ve kimlik doğrulama hizmetleri sağlayan Techsign, serie A öncesi yaptığı ara yatırım turunda Papara’dan 30 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım aldığını duyurdu.

Papara CEO’su Emre Kenci “Başta biyometrik müşteri tanıma ürünleri olmak üzere uzun yıllardır birçok ürün ve hizmetini kullandığımız Techsign ekibinin artık bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz. Techsign, hem teknik birikimi hem de çalışma şekli ve kültürü ile Türkiye’de gördüğümüz en iyi teknoloji girişimlerinden birisi.” açıklamasını yaptı.

Gamex

Techsign CEO’su Abdullah Kip, bu ara yatırımı global ölçekte büyüme hedefleri için kullanacaklarını belirterek, “2021’den beri müşterimiz olan Papara’ya iyi bir hizmet sunmuş olmaktan gururluyuz, global ölçekte etkili bir aktör olma hedefimizde desteklerini almak adımlarımızı hızlandıracak.” dedi.

2021 yılında Techsign’a tohum yatırımını yapan Techmine Yönetim Kurulu Başkanı Berrin Önder ise “Doğaya duyarlı, verimlik artışı sağlayan yatırımımız Techsign’da yeni ortağımız Papara ile birlikte büyüyecek olmaktan heyecanlıyız” diyerek bu ortaklıktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.