Papara Nedir? Papara Nasıl Kullanılır?

Alışverişin büyük bir bölümü artık internet üzerinden gerçekleşmektedir. İnternet üzerinden bu kadar alışveriş yapılması online ödeme sistemlerine olan ihtiyacı da arttırmış ve birçok alternatifin ortaya çıkmasına zemin hazırlamıştır. Online veya günlük alışverişlerde kullanılabilen ve son zamanlarda oldukça popüler olan sitemlerden birisi de ‘Papara’dır.

İçerisine para yükleyebileceğiniz, kredi kartı olmayan ve online alışverişlerde sıklıkla kullanılan Papara özellikle internet üzerinden alışveriş yapan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Güvenilir olması, içerisine yüklenilen para kadar harcama yapılabilmesi ve yapılan kampanyalar Papara Kart’ın birçok kişi tarafından kullanılmaya başlamasını sağlamıştır.

Papara Nedir?

Dijital bir banka olarak kullanılabilen Papara, fiziksel bir kart olarak size gönderilmektedir. Kredi kartı değildir ve banka kartı olarak içerisine para yükleyerek kullanılan bir sistemdir. Diğer banka kartlarından farkı internet sitesi üzerinden kolayca hesap açılabilmesi ve kart için herhangi bir ücret alınmamasıdır. Ayrıca uygulama aracılığıyla hesap kolayca kontrol edilebilmekte ve karta yüklenilen para kadar harcama yapılabilmektedir.

Papara nedir sorusunun sıklıkla sorulduğu bu günlerde ekstra para harcanamaması ve çeşitli geri ödeme kampanyalarıyla oldukça popüler olan bir sistemdir. Alışveriş platformları veya mağazalar zaman zaman Papara ile yapılan alışverişlere özel kampanyalar uygulayabilmektedir. Bireysel veya ticari olarak kullanılabilen Papara, temassız ödeme özelliğine sahip olan ‘Black’ kartıyla oldukça tercih edilmektedir. Fatura ödeme, hedef belirleme, sigorta ve daha birçok özellik Papara uygulaması üzerinden kullanılabilmektedir.

Papara Nasıl Kullanılır?

papara yeni logo scaled 1

Papara nasıl kullanılır sorusu kart sahibi olmayı düşünenler tarafından sıklıkla sorulan bir sorudur. Papara internet sitesine giriş yaparak rahatlıkla hesap açabilir ve akıllı telefonunuza indireceğiniz uygulamayla rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

En büyük avantajlarından birisi anlaşmalı markalardan yapacağınız üyelik alımları veya alışverişlerde size belli bir miktarda geri ödeme yapılmaktadır. Bir üyelik aldınız ve üyelik aldığınız platform Papara ile anlaşmalı ise o ödemenin %5 veya %10 kadarı size geri ödenebilir. Tamamen kampanya ile alakalı olan bir durumdur. Bu şekilde yapılan kampanyalardan rahatlıkla faydalanabilmeniz mümkündür.

Bunun dışında ödeme ve alışveriş yapmak için de Papara oldukça avantajlıdır. Sadece yükleme yaptığınız parayı harcamanız borçlanmanızın da önüne geçecektir. Sanal kart özelliğiyle de güvenli bir alışveriş yapmanız mümkündür.

Papara Kart Nasıl Alınır?

Papara kart almak için resmi internet sitesinden giriş yaparak Papara hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Hesap oluşturduktan sonra tercih ettiğiniz kart adresinize gönderilecektir. Ardından karta para yükledikten sonra yüklediğiniz miktar kadar harcama yapmaya başlayabilirsiniz.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Fintech Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.