/

Netflix Games, Oyun Kütüphanesini Çeşitlendiriyor

Netflix Games

Netflix, mobil oyun uygulaması Netflix Games’in oyun kataloğunu çeşitlendirmeye devam ediyor. 50’den fazla oyun ile oyunseverlere hizmet sunan platforma 4 yeni oyun daha eklendi.

Film ve dizi platformu Netflix, abonelerinin mobil cihazlar üzerinden erişim sağlayabildikleri 50’den fazla oyun bulunan Netflix Games ile 2021 yılında oyun pazarına giriş yaptı. Abonelerine ekstra ücret olmadan reklamsız bir şekilde kullanım hakkı tanıyan platform, oyun kataloğuna 4 yeni oyun daha ekledi.

Netflix Games

Gamex

Son dönemde platforma eklenen oyunlarla birlikte Netflix Games oyun sayısı 70’e yükseldi. Platforma son olarak eklenen 4 yeni oyun ise şu şekilde:

  • Samurai Showdown
  • WrestleQuest
  • Lego Legacy: Heroes Unboxed
  • Cut the Rope Daily

Netflix üyeliği olanların mobil cihazlardan oynayabildiği bir dövüş oyunu olan Samurai Showdown, lego tabanlı Lego Legacy: Heroes Unboxed strateji oyunu, bir bulmaca oyunu olan Cut the Rope Daily ve WrestleQuest güreş oyunu kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başardı.

Kısa süre önce “Netflix Game Controller” adlı mobil uygulamayı Apple Store’da kullanıma sunarak deneme sürecine başlayan Netflix, bu uygulamayla beraber telefon ve tabletlerin bir oyun kumandası olarak kullanılabilmesini hedefliyor. Oyun sektöründeki çalışmalarına devam eden Netflix Games hakkındaki gelişmeleri Girişim Haberleri web sitemizden takip edebilirsiniz.

23 Ağustos-30 Ağustos Oyun Dünyasında Yaşanan Gelişmeler” içeriğimize buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük oyun fuarı GameX’23’ün ilk günlerindeki detaylar için “Dijital Oyun Tutkunları GameX’e Koştu” içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #OyunGirişimciliği Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.