Mydexpay Nedir ? Nasıl Para Kazanırız ?

Mydexpay Nedir ? Nasıl Para Kazanırız ?
Mydexpay nedir  ; blockchain teknolojisine dayanan bir ademi merkeziyetçi para platformunun kod adıdır. Neden MydexPay XMD ? Amaç, ademi merkeziyetçi teknolojinin yaratılmasına yardımcı olmak için XMD’nin benzersiz özelliklerine ve avantajlarına kolay erişim sağlamaktır.

unnamed 1

MYDEXPAY MasterNode

XMD Masternode, blok zinciri ile tamamen senkronize edilmiş bir şifreleme para cüzdanıdır ve haftanın 7 günü, günde 24 saat çalışır. MydexPay XMD Projesi diğer coinlerden farklı olarak, hiçbir sunucuda veya bilgisayarda çalışmaz. XMD jeton geliştiricileri, bu işlemi kullanıcılar için oluşturdukları sunucularda büyük bir titizlikle yaparlar. Farklı bir ortama herhangi bir program veya coin yüklemeye gerek yoktur. Bu iş için herhangi bir ücret talep etmez. Diğer kripto coinlerde olduğu gibi, XMD coini’de belirli bir kripto para kilidini düzenlemez. Elinizde istediğiniz kadar XMD coin miktarı Masternode yapmanıza olanak sağlar. Bu kripto dünyasında sadece XMD yazı coininde mevcuttur.
XMD coinini diğer kripto paralarından  farklı bir teslimat mekanizması vardır. Mydexpay XMD Blockchain tabanlı coinlere göre, tüm gelirler diğer Masternode’da yapılan mevcut coinlerle karşılaştırıldığında organik olarak dağıtılmaktadır.
Dünyadaki mevcut kripto paralarından çok daha fazlasını veriyor. Pasif gelir, insanların günlük olarak günlük geri kazanımlar sağlar. Aylık masternod ile %25 lere varan bir gelir imkanı sunmaktadır.
Daha detaylı bilgiyi aşağıda ki web sitemizde alabilirsiniz. 

Gamex

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.