//

Mapiq, 17 Milyon Euro Yatırım Aldı!

Mapiq

Mapiq, 17 milyon euro yatırım aldı.

Mapiq ne yapıyor?

Mapiq

Mapiq, gayrimenkul maliyetlerini düşürmek ve sürdürülebilirlik hedeflerini desteklemek amacıyla 2013 yılında kuruldu. COVID-19 salgını küresel olarak hibrit çalışmayı hızlandırdı. Şirket şimdi, tüm sektörlerdeki birçok kuruluş, insanların çalışma şeklini yeniden keşfetme fırsatını benimsiyor. Hibrit bir model, küresel olarak kuruluşların potansiyel olarak maliyetleri düşürmesine, yetenekleri çekmesine ve elinde tutmasına ve kurumsal performansı ve kültürü güçlendirmesine yardımcı oluyor.

Mapiq, CEO Sander Schutte ve CTO Jasper Schuurmans tarafından kuruldu ve kuruluşlarından sadece bir yıl sonra Deloitte, Amsterdam’daki ofisleri için Mapiq ile ortaklık kurdu; Edge binası BREEAM tarafından dünyanın en sürdürülebilir ofisi olarak belirlendi ve Mapiq’i iş yeri deneyimi endüstrisinin ön saflarına yerleştirdi.

Mapiq, Microsoft, Booking.com, COTY, PwC, Danone, RioTinto, AkzoNobel, Heineken, KPMG ve diğerleri gibi küresel markalarla birlikte çalışıyor.

Yatırım detayları

Mapiq

Lider iş yeri deneyimi platformu Mapiq, Seri A yatırım turunu 17 milyon euro ile kapattı.

Mapiq CEO’su Sander Schutte son yatırım turuna ilişkin şunları söyledi “Yatırımcılarımızın sürekli ilerlememize bu denli güven duyması güçlü bir bağlılık göstergesidir. Hibrit çalışma modellerine yönelik artan ihtiyaç nedeniyle, dünya çapındaki her kuruluş potansiyel bir Mapiq kullanıcısı haline geliyor. Bu Seri A yatırımı, bu artan talebi karşılamamızı, yeni ürünler geliştirmemizi ve uluslararası pazardaki lider konumumuzu daha da genişletmemizi sağlıyor.”

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.