/

Insider, 200 Milyon Dolarlık CARR Hedefine Ulaştı!

Insider

Lider yapay zekâ platformu Insider, önemli bir başarıya imza atarak kişiselleştirilmiş, çok kanallı müşteri deneyimlerinde yeni bir çağ başlatıyor! Bugün açıklanan 200 milyon dolarlık CARR (Yıllık Yinelenen Gelir) hedefine ulaşılması, şirketin ürün mükemmelliği ve müşteri odaklı yaklaşımının bir kanıtı oldu.

Kişiselleştirilmiş, çok kanallı müşteri deneyimleri sunmak için öncü bir yapay zekâ platformu olarak tanınan Insider, bugün ürün mükemmelliği ve müşteri tutkusuna olan bağlılığının bir sonucu olarak 200 milyon dolarlık CARR (Yıllık Yinelenen Gelir) hedefine ulaştığını duyurdu. Bu önemli finansal dönüm noktası, Insider’ın ürün mükemmelliği ve müşteri odaklı olma konusundaki kararlılığının bir sonucu oldu.

En iyi analistler tarafından sektör lideri olarak kabul edilen Insider, 150 milyon dolarlık ARR’yi aşarak ve 200 milyon dolarlık CARR’yi büyük bir hızla açarak rekor kıran diğer SaaS efsaneleri arasına sağlam bir şekilde yerleşti.

Insider

Insider’ın büyümesi yalnızca ilerici teknolojisini değil, aynı zamanda ekibini ve müşteri odaklı kültürünü de yansıtmaktadır. Bu, şirketin %129’luk güçlü NRR (Net Geliri Elde Tutma) oranında kendini göstermektedir. Insider’ın ödüllü müşteri hizmetleri ve işe alım yaklaşımı, lider ürününü yerel sektör uzmanlarının üstün desteğiyle birleştirmektedir. Insider’ın kullanıma hazır şablonları, güçlü Üretken Yapay Zekâ teknolojisi ve müşteri odaklı kültürünü yansıtmaktadır.

Insider, dünyanın dört bir yanındaki CX ve pazarlama profesyonellerine daha fazla değer sunmak için sektördeki en iddialı ürün yol haritasını uygulamaya devam etmektedir. Insider’ın misyonu her zaman pazarlamacıların en büyük hayal kırıklıklarını ve zorluklarını öngören ve çözen sektörde ilk olan çözümler geliştirmek olmuştur.

SPK’dan Midas’a 28 Milyon TL’lik Ceza!” içeriğimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #GündemYazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.