/

Organizasyonel İşleri Yönetilebilir Kılan idenfit Yatırım Aldı

idenfit

Şirket çalışanlarının tek bir platform üzerinden organizasyonel işlerin takibini yapmasını kolaylaştıran yerli insan kaynakları yönetimi girişimi idenfit, geride bıraktığımız yılın Eylül ayında Datassist’ten 6 milyon $ değerleme ile almış olduğu yatırımın ardından, Pragma Capital Partners liderliğinde 1.5 milyon $ daha yatırım almayı başardı.

Yatırım turunda yer alan diğer yatırımcılar ve kurumlar ise; StartersHub, Domino Ventures, Barış Çakmakçı, Ersoy Kiraz ve Türkiye Kalkınma Fonu oldu.

Girişimin almış olduğu yatırımın değerlendirileceği alan olarak, global pazarlara açılarak katma değerli ürün ortaya çıkarılması için platformun daha verimli bir alana dönüştürülmesi için kullanılacağı açıklandı.

Şirketlerin insan kaynağının yönetilebilir kılınmasını amaçlayan idenfit, görev ve sorumlulukları bulunan departmanların ve genel değerlendirmelerin tek bir platform üzerinden izlenerek içgörü sunulmasını sağlıyor ve karar alma mekanizmalarında teknolojinin önemli bir yer tutmasını sağlıyor.

Raporlama ve veri analizi yöntemleriyle şirketlerin daha verimli ve üretken bir çalışma alanına sahip olmasını amaçlayan idenfit’in  önümüzdeki dönem hedefleri hakkında bilgi veren idenfit’in kurucusu Nazım Onur Bayındır , yeni dönemde yol haritalarının, işbirliklerinin korunarak artırılmasıyla birlikte yönetişimsel kararların alınması için çalıştıkları yeni ve inovatif uygulamalarla birlikte yönetim kurullarıyla yaptıkları ortaklıkların sürdürülmesi ve insan kaynakları girişimleri arasında yer alan rekabette bulundurdukları zirve konumunu koruyarak yoluna emin adımlarla devam etmek olduğunu kamuoyuyla paylaştı.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #YatırımHaberleri İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.