How to Start Girişimcilik Zirvesi

How to Start Girişimcilik Zirvesi
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Girişimcilik ve İnovasyon alt kurulunun düzenlediği, en prestijli ve önemli etkinliklerinden olan How to Start adlı girişimcilik ekosisteminin önemli isimlerin ağırlandığı zirve bu sene 17-18 Aralık’ta gerçekleşecek.
How to Start Girişimcilik Zirvesi
Bu seneki konuşmacılarımız arasında Hakan Baş, Enis Hulli, Yılmaz Cihan, KAGİDER Yönetim Kurulu, Zeynep Ensert gibi isimler bulunuyor. Önceki senelerde olduğu gibi bu sene de farklı iller ve üniversitelerden 500’ü aşkın katılımcıya ulaşarak katılımcıları, sektörü ve girişimcileri aynı platformda buluşturmayı hedefleyen bir zirve olmayı hedefliyor.
Bilet almak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.
How to Start Instagram adresi: @howtostartbogazici
Bültenden düzenlenmiştir.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.