//

Here We Flo, 1,9 Milyon Euro Yatırım Aldı!

HereWeFlo

Regl bakımı ve cinsel sağlık markası Here We Flo, kadın sağlığına sürdürülebilirlik getirmek için 1,9 milyon euro yatırım aldı. Londra merkezli girişim şimdi uluslararası alanda büyümeyi planlıyor.

Here We Flo nedir?

HereWeFlo

2017 yılında kurulan Here We Flo, organik tamponları kolayca satın alamamaktan dolayı hayal kırıklığına uğrayan ve daha gerçekçi bir yaklaşım benimsemiş Susan Allen ve Tara Chandra tarafından kuruldu.

Kurucu ortak Tara Chandra şu açıklamaları yaptı.

“Melek yatırımcıların hayatın en karmaşık anlarını destekleyen işimize güvenmesinden çok memnunuz! Uzun süredir sert kimyasal kalıntılara dayanan endüstrilere meydan okuyoruz. Sürdürülebilir ürünlerimizle bu alanlardaki kültürel utançla mücadele etmek için hizmet sunuyoruz. Müşterilerimiz de bizimle aynı fikirde görünüyor ve son üç yılda birçok büyük perakendecinin ürünlerimizi stoklamasıyla harika bir büyüme kaydettik. Bu yatırım, İngiltere ve ABD’de işimizi büyütmeye yönelik heyecan verici planlarımıza yardımcı olacak.”

Yatırım detayları

Here We Flo

Here We Flo, geçtiğimiz yıl Sky Zero Footprint Fund’ı kazanmış ve 1 milyon sterlin almıştı. Yapılan açıklamaya göre 1.9 milyon euroluk bir yatırım daha aldı ve bu yatırımı melek yatırımcılar yönetti.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.