//

Hepsiburada İş Ortağım Projesi, İstanbul’da KOBİ’lerle Buluştu

hepsiburada
hepsiburada

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, bugün İstanbul’da, çok sayıda işletme yöneticisinin katılımıyla Hepsiburada
İş Ortağım Buluşmaları’nın üçüncü etkinliğini gerçekleştirdi. Sahip olduğu tecrübe ve teknolojik alt yapıyla desteklediği iş ortaklarına yenilerini eklemek ve Türkiye’de e-ticareti geleceğe taşımak hedefleriyle hayata geçirilen “Hepsiburada İş Ortağım” programı hakkında detaylı bilginin paylaşıldığı etkinlikte, Akbank tarafından KOBİ’lere sunulan özel fırsatlar da paylaşıldı.

Akbank iş birliğiyle işini büyütmek isteyen KOBİ’ler için kapsamlı bir “KOBİ Hareketi” başlatan Hepsiburada, iş ortaklarına ve potansiyel satıcılarına verdiği güçlü desteği anlatmak için İstanbul, Ankara ve İzmir’de bir dizi etkinlik düzenledi. Mevcut ve yeni iş ortakları için başlattığı “Hepsiburada İş Ortağım” projesini Anadolu’ya da yaymayı amaçlayan “Hepsiburada İş Ortağım Buluşmaları”nın üçüncü etabı İstanbul’da, çok sayıda işletme sahibinin katılımıyla gerçekleştirildi. Buluşmada tüm yönleri ve içeriğiyle Hepsiburada İş Ortağım programıyla sağlanan destekler ve faydalar aktarıldı.

Gamex
hepsiburada
hepsiburada

“Hepsiburada’nın güçlü desteği her an yanınızda”

Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Murat Büyümez ve Akbank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz’un konuşmalarıyla başlayan buluşmaya katılanlara, komisyon oranı avantajı ve hediye reklam kredisi gibi fırsatlar sunuldu.

Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Murat Büyümez, etkinlikteki konuşmasına Ankara ve İzmir’in ardından İstanbul’da da geniş katılım olmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek başladı. Büyümez, “Hepsiburada İş Ortağım Buluşmaları’nın son ayağı olan İstanbul’da sizlerle bir araya gelmekten dolayı mutluyuz. Bu programımızla verimliliklerini artırmaya yönelik olarak paydaşlarımıza finansal, dijital, operasyonel, sosyal ve ticari alanlarda ayrıcalıklı birçok avantaj sunuyoruz. Hepsiburada İş Ortağım’da akaryakıt, sigorta, bankacılık ve finans, lojistik ve kargo başta olmak üzere; iş ortaklarının birçok ürün ve hizmetten ayrıcalıklı fiyat ve koşullarla faydalanabilmesini sağlıyoruz. Hepsiburada İş Ortağım’a katılarak e-ticarete yeni atılacak işletme ve girişimciler; ilk anlarından itibaren ihtiyaç duydukları her an Hepsiburada’nın tecrübesini, uzman rehberliğini ve finanstan eğitime geniş ve güçlü desteğini yanlarında bulacaklar.” dedi.

Hepsiburada satıcılarına Akbank’tan özel avantajlar

Banka olarak bu yıl başlattıkları KOBİ Hareketi kapsamında, KOBİ’lerin ihtiyaçlarına göre bankacılık ürünleri ve bankacılık dışı avantajlar içeren paketler oluşturduklarını hatırlatan Akbank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz  “Akbank iş birliğiyle gerçekleşen Hepsiburada İş Ortağım Buluşmaları’nın son ayağı İstanbul’da sizlerle birlikte olmaktan son derece mutluyum. Akbank’ta KOBİ’ler için çok avantajlı kampanyalarımız bulunuyor. Üye iş yeri, ticari kredi kartı, otomatik fatura, mobil, debit card, çek karnesi ve SGK ödeme talimatı ürünlerimizden en az üçünü aktif kullanan Akbanklı KOBİ’ler 2.000 TL, en az dördünü aktif kullanan Akbanklı KOBİ’ler ise 4.000 TL chip-paranın sahibi olabiliyor. Ayrıca, Hepsiburada ödemelerini ilk kez Akbank üzerinden alan satıcılara yıl sonuna kadar geçerli olacak şekilde hak ediş tutarı üzerinden 500 TL’ye varan chip para ödülü ve “Hoş Geldin” avantajlarımız bulunuyor. Bu kapsamda KOBİ’lerimize ücretsiz para transferi ve çek işlemleri, uygun faiz oranlarıyla taksitli ticari kredi ve özel POS çalışma koşulları gibi çeşitli bankacılık ürünlerinde fırsatlar sunuyoruz. Ek olarak Efsane Kasım öncesi KOBİ’lerimizin stok ve çeşitli ihtiyaçları için 30 gün “0” faizli ticari artı para kredisi imkânı da sağlıyoruz” diye konuştu.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Eray Avcı

Kendimi arıyorum, yoldayım, tadını çıkarıyorum

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.