/

GİRİŞİM23’TE GERİ SAYIM BAŞLADI…

Ankara ATO Congresium’da 4-5-6 Mayıs 2023 tarihlerinde düzenlenecek olan Girişim’23’te geri sayım başladı.

Açık Hava Reklamcılar Derneği, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bilim Ağacı Vakfı, KAGİDER, Bilişim Sektörü Dernekleri Federasyonu, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği, TOBB Kreatif Endüstriler Meclisi, TABİD, TAKIM-G, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği, Türkiye Bilişim Derneği, Türkiye Küçük ve Orta Boy İşletmeler ve Serbest Meslek Mensupları Vakfı, Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği, Yazılım Sanayicileri Derneği olmak üzere çok sayıda sivil toplum kuruluşunun yanı sıra Start Up dergisi gibi birçok sektör basınının desteği gerçekleştirilmekte olan etkinliğin; konuları, konuşmacıları, sponsorları ve katılımcıları netleşiyor.

Girişimciliğin birçok dikeyine dokunacak olan Girişim’23; Oyun, Metaverse, NFT, AR/VR, Blockchain, IoT, Yapay Zekâ, Dijitalleşme, Yeşil Dönüşüm, Siber Güvenlik, Akıllı Şehir gibi temaların yanında; Finansman Kaynaklarına Erişim, Yaratıcı Bir Fikir Nasıl Bulunur ve Korunur, Yeni İş Fırsatları konu olarak ön plana çıkmaya başladı.

Konuşmacıların bazılarının da belli olduğu etkinlikte; Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Vispera Bilgi Teknolojileri A.Ş Ortağı ve CEO Aytül Erçil, VESTEL Ventures Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Ultav, Co-Founder, Q7 Dr. Sadık Vural, fonbulucu CEO Hakan Yıldız, Engin Group Consorcium Limited’de Yönetim Kurulu Üyesi Hande Enes, TAV Havalimanları Yönetim Kurulu Başkan Vekili & TAV İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sani ŞENER, Alarko Holding Dijital Dönüşüm ve İnovasyon Direktörü Tal Garih, Power of Happiness Platformu, Kurucu Ortağı Tijen Mergen, Girişim Kitle Fonlama Platformu A.Ş. nin kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kuş konuşmacı olarak yer alıyor.

4-5-6 Mayıs 2023 tarihinde Ankara Ato Congresium’da gerçekleşecek olan Türkiye’nin en kapsamlı girişimcilik etkinliğinde; girişimciler, teknoloji geliştirme bölgeleri, ilgili bakanlıklar ve kamu kuruluşları, yerel otoriteler, teknoloji transfer ofisleri, TEKMER’ler, kümelenmeler, kuluçka merkezleri, melek yatırımcılar, risk sermayedarları, kitlesel fonlama kuruluşları, halka arz şirketleri, bankalar, yatırım ofisleri, yatırım şirketleri, portföy yöneticileri, girişimci fonları, açık inovasyon ve girişimcilik merkezleri, iş geliştirme merkezleri, hızlandırıcılar, özel sektör kuruluşları, oyun üreticileri, oyun yayıncıları, donanım firmaları, patent firmaları, mali müşavirlik firmaları, proje yazma firmaları, hukuk firmaları ve sivil toplum kuruluşları, tüm girişimcilik ekosistemi paydaşları  yerlerini almaya devam ediyor. 

Çok sayıda sponsorun yer aldığı etkinliğe katılım devam ederken, etkinlikte yerlerini alanlar da www.girisim23.com ve sosyal medya hesaplarında ilan ediliyor.

Girişimcilik ekosistemi, 4-5-6 Mayıs 2023’te Ankara’nın kalbinde Ato Congresium’da hayat buluyor. 

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.