Genel Girişimcilik Eğitimleri “İş Fikrin, Geleceğindir!”

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü ile yürütülen ENHANCER Projesi’nin Genel Girişimcilik Eğitimleri şimdi online eğitimlere ek olarak yüz yüze eğitimlerle devam ediyor.

Eğitime katılabilmeniz için Adana, Ankara, Bursa, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Mersin ve Şanlıurfa illerinden birinde ikamet ediyor ya da bu illerde yer alan bir üniversitede aktif öğrenci olmanız gerekmektedir. Eğitime katılabilmeniz için Adana, Ankara, Bursa, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Mersin ve Şanlıurfa illerinden birinde ikamet ediyor ya da bu illerde yer alan bir üniversitede aktif öğrenci olmanız gerekmektedir.

Genel Girişimcilik Eğitimleri “İş Fikrin, Geleceğindir!”

girişimci

Yüz yüze eğitimlere katılmak için lütfen https://bit.ly/egitim-basvuru-tr formu üzerinden kayıt olunuz.

Tüm sorularınızı [email protected] adresine iletebilirsiniz.
Eğitime katılabilmeniz için Adana, Ankara, Bursa, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Mersin ve Şanlıurfa illerinden birinde ikamet ediyor ya da bu illerde yer alan bir üniversitede aktif öğrenci olmanız gerekmektedir.
*Eğitim sonunda sertifika verilecektir. Proje kapsamında daha sonra duyurulacak hibe destekleri içinde sertifika sahipleri önceliklendirilecektir.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

Haberlerden ve gelişmelerden hızlı ve kolayca haberdar olmak için,

Dilerseniz Girişim Haberleri uugulamasını buradan iOS cihazınıza indirebilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri uugulamasını buradan Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri İnstagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri Linkedin hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.