Feeling Hello Nedir? Nasıl Kurulmuştur? Hangi Hizmetleri Verir?

Günümüzden yalnızca 20 yıl kadar öncesine dek, insanlar tanışmak için mutlak suretle bire bir irtibat kurmak ve görüşmek durumundaydılar. Teknolojinin getirdiği yenilikler ise bizlere yüz yüze görüşme gerçekleştirmek için aynı mekân ve lokasyonda olmanın önemli ve de gerekli olmadığını gösterdi. Bugün, yeni arkadaşlıklar kurmak için ihtiyacınız olan tek şey, bir adet akıllı telefon.

Akıllı telefonlar, belirli yazılım sistemleri sayesinde, birçok uygulamayı kullanabilme yetilerine sahip. Bu doğrultuda en önemli iki örnek ise Android işletim sistemi tabanlı telefonlar ve IOS işletim sistemi tabanlı telefonlar. Bu cihazlarda Play Store ve AppStore adı verilen, yazılım için özel olarak üretilen online uygulama marketleri, siz değerli kullanıcılar için adeta veli nimet. Lafı çok uzatmadan, Feeling Hello nedir, FellingHello.com neden var ve Hello uygulaması nasıl hayata geçmiştir inceleyelim.

Gamex

Feeling Hello Nasıl Kurulmuştur?

Feeling Hello, Feelinghello.com adlı internet sitesi ile birlikte hayata geçmiş ve aslında Hello adındaki özel uygulamanın pazarlanması amacı ile kurulan bir şirket. Yalnızca 10 kişilik bir ekip tarafından yönetilen bu özel şirket, 2016 yılında Priştine’de (Arnavutluk) kuruldu.

Şirketin kuruluş amacı, ‘’Hello’’ adında online pazara sürülen ve hem Android hem de IOS tabanlı cihazlarda kullanılması planlanan sohbet uygulamasıdır. Ek olarak, FeelingHello.com adlı domain adresi de yine uygulamaya daha kolay erişmek ve masaüstü cihazlardan yönlendirilebilmek amacı ile tescil edilmiştir.

Feeling Hello Hangi Hizmetleri Verir?

Bunca uygulamanın yer aldığı Google Play ve AppStore’da, samimi, kreatif ve inovatif bir görüntü çizen Hello’nun bu kadar öne çıkmasındaki asıl sebep, 2016 yılında bu alanda ilklerden biri olmasıydı. ‘’Konuş, Sohbet et ve Tanış’’ sloganı ile yola çıkan Hello, an itibari ile 500.000.000 arama, 250.000.000 eşleşme ve toplamda 2 milyonun üzerinde indirme oranları ile bir uygulamadan çok daha fazlası.

Feeling Hello tarafından sunulan ve uygulamada yer alan hizmetler;

● Konuşma (Rastgele arama, Cinsiyet ile Filtreleme, Lokal ve Uluslararası arama)

● Sohbet (Mesajlaşma, Sesli ve Görüntülü arama, Hızlı emoji gönderme)

● Tanışma (Yeni insanlarla tanışma, Limitsiz profil gezme, kolay ve direkt iletişim)

Şeklinde gerçekleştiriliyor.

Daha fazla girişimcilik yazıları için tıklayın

Feeling Hello uygulamasına gitmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.